Vähk Dieet: söömine Kui teil on vähk

Mida süüa on väga oluline, kui teil on vähk. Sinu keha vajab piisavalt kaloreid ja toitaineid, et püsida. Hea toitumine aitab ravi paremini tööle ka. Kuid haigus võib teha on raske saada, mida sa vajad, mis võivad olla erinevad enne, selle ajal ja pärast ravi. Ja mõnikord, sa lihtsalt ei tunne nagu söömine.

Haigestumus ja Mortalit; Hinnanguline uut juhtumit ja surmade peensoole vähk USAs 2014. aastal: [1; Uus juhtudel: 9160; Surmad: 1210; Adenokartsinoomi, lümfoom, sarkoom, ja kartsinoidtuumoreid moodustavad enamuse peensooles pahaloomulisi kasvajaid, mis tervikuna moodustavad vaid 1% kuni 2% kõigist seedetrakti pahaloomuliste kasvajate. [2,3,4,5; Järelkontroll ja Survivorshi; Nagu teistes seedetrakti pahaloomuliste kasvajate, ülekaalus modaalsus ravi on operatsioon, kui …

Alusta keskendub tervislikule toidule isegi enne kui alustate oma ravi. Sa ei tea, kuidas see mõjutab teie või milliseid kõrvaltoimeid, mida oleks võinud. Sellepärast, et see on hea mõte, et saada hea toitumine nüüd. See aitab keha püsida ja alandada infektsioonide riski.

See on ka hea aeg planeerida päeva, kui sa ei tunne tehes midagi süüa. Täida oma külmkapp ja sahver tervislikku toitu, eriti need, mis vajavad väga vähe (või üldse mitte) toiduvalmistamiseks. Pähklid, õunapüree, jogurt, eelnevalt tükeldatud Köögivili ja mikrolaineahjus pruuni riisi või muud täisteratooted on lihtne võimalusi. Tee partiid mõned oma lemmik ENTREES ja külmutada neid ka.

Võite rivistama mõned sõbrad ja perekond, kes võivad tuua teile süüa esimest päeva või nädalat oma ravi.

Teil võib olla päeva, kui tunned nälga, ja teised, kui toit on viimane asi, mida sa tahad.

On hea päeva, süüa palju valku ja tervislik kaloreid. See hoiab oma keha tugevaks ja aitab parandada kahju oma ravi.

Kõrge valgusisaldusega toiduained sisaldavad

Püüa süüa vähemalt 2 1/2 tassi puu-ja köögivilju päevas. Kaasa tumeroheline ja sügav kollane Köögivili ja tsitrusviljade nagu apelsinid ja greibid. Värvikad toidud nagu neid on palju tervislikke toitaineid. Lihtsalt olla kindel, peske neid.

Joo palju vedelikku kogu päeva. Vesi on suurepärane valik. Proovi värskelt pressitud mahla ka. See annab teile mõned ekstra vitamiine koos vedelikuga oma keha peab jääma vedelikku.