tumedad silmad põhjused

Kui sa saad piisavalt magada ja veel tumedad ringid silmade all, mis ei ole ebatavaline. Väsimus ei ole ainus põhjus tumedad ringid silmade all. Mis näib olevat tumedad ringid silmade all on mõnikord lihtsalt tekitatud varjude pundunud silmalaud või lohud silmade all, et arendada nii normaalne osa vananemisest.

Kui värvimuutus ja turse ilmub vaid ühe silma ja tundub, et aina hullemaks, pidage nõu oma esmatasandi arsti. Kui soovite rohkem püsivat lahendust kui concealers ja üle-leti kreemid võivad pakkuda, vaata oma dermatoloog nõu.

Cold. Proovi külm kompress, kaks jahutatud tl või kotti külmutatud herned pakitud pehme lapiga ajutiselt vähendada dilateerivasse ja plekiliseks all-silma veresoonte.; Extra padjad. Tõsta oma pea kahe või enama padjad ennetada turseid, mis tekib siis, kui vedeliku basseinid oma alalaud.; Extra magada. Kuigi lühikese ööd tavaliselt ei põhjusta all-silma ringid, unetus teeb teid heledamad ja rohkem õõnes silmadega, nii et varjud ja ringid sul on juba muutunud üha ilmsemaks.

Iseravimise

Sõltuvalt sellest, mida põhjustab ringid silmade all, võib arst soovitada retsepti kreeme või ravimite kombinatsiooni kustutada või vähendada värvimuutus. Laserravi või keemilised peels võib olla kasulik teatud juhtudel. Tühikud, mis põhjustavad varjud saab silutud süstitavate täiteaineid, ja operatsioon võib kaotada pundunud kaaned.

Kuid tume all silma ringid ei ole enamasti meditsiiniline probleem ja kodu õiguskaitsevahendeid tumedad ringid silmade all võivad olla kõik, mida vaja, et aidata hallata seda tingimust.

Kerge kuni mõõduka tumedad ringid sageli vastata ka lihtne ja odav ravi, nagu

külastada oma arsti