Tserebraalparalüüsi-Millal kutsuda arst

Helista oma arstile või päästeteenistused kui teie laps tserebraalparalüüsiga (AP)

Q: Minu 7-aastane poeg meeldib neelata tema närimiskummi. Olen kuulnud tha; see jääb tema kõht igavesti. tõsi; A: See vananaiste on väga populaarne mängukoht, kuid see on; kindlasti FALSE; On tõsi, et enamik komponente närimiskummi ei leita i; laadi, “ütleb Robynne Chutkan, MD, gastroenteroloog ja assistent professo; meditsiinis Georgetowni ülikooli.” Ja kui selline ei ole meil ensüüme t; murda neid. Aga lõpuks kummi ei saada läbi soole …

Kui teil on laps diagnoositud CP, helistada oma arstile, kui lapsel on

Kui teil on ajuhalvatus ja te olete rase, rääkige arstiga, kuidas CP võib mõjutada teie raseduse ja sünnituse.

Meeskond tervishoiuteenuse osutajad on kaasatud oma lapse ravi. Tervishoiutöötajad, kes saab diagnoosida ja ravida inimesi, kes on ajuhalvatus hulka

Teised spetsialistid, kes võivad olla seotud inimeste hoole kes on CP hulka

Teised tervishoiutöötajad, kes võivad olla seotud inimeste hoole kes on CP hulka

Mõned tervishoiu kliinikud spetsialiseerunud ravivad laste AP. Helista oma perearstiga osakond lähima kliiniku teie piirkonnas.

Valmistada oma ametisse, Making enamiku oma nimetamine.

Kas on probleeme hingamine; Drosselid ajal toitmine ja sa ei ole võimeline tõrjuma toitu.

Teie lapsel on krambid esimest korda.

Krambid (kui see on esimene kord, võtke ühendust oma arstiga või pöörduge ravi kohe); Kõhukinnisus, mis ei leevenda kodusel ravil; Nahaärritus, et ei saada paremaks, hakkab veritsema või nutma vedeliku või põhjustab valu; Toitmisprobleemid, et ei möödu poolt kodusel ravil, selline; Muster köha ja lämbumas ajal toitmine. Kui toit hingatakse kopsudesse, see suurendab riski kopsupõletik; Trouble närimata koos kaalulangus või kaebused on näljane.

Lastearstid (mõned pediaatrite spetsialiseerunud arenguhäired); Pere arstid; Nurse praktikute; Arsti assistendid; sisearstid; Neuroloogide; Neuroloogiline kirurgid; Physiatrists, füüsilise meditsiini ja raviv arst, ja teised arstid, kes on spetsialiseerunud ravi- ja pikaajalist ravi küsimusi.

Gastroenteroloogide; silmaarstid; Ortopeedilised kirurgid; pulmonoloogia; Kõrva, nina ja kurgu spetsialistid (otolaryngologists); Psühhiaatrid, psühholoogid, sotsiaaltöötajad, psühhiaatriaõe.

Tööterapeudid; Füüsiline terapeudid; Hambaarstid või ortodondi; Kuulmisspetsialistid (audiologists); Logopeedid (kõne-keele patoloogia); Registreeritud dietitians.