tolmulesta allergia

Aevastamine, nohu, sügelev, punetus või vesised silmad; ninakinnisus; sügelev nina, suulagi või kõri postnasaalne tilguti; köhaga Näo surve ja valu paistes sinine värvi naha all oma silmad; In laps, sagedased ülespoole hõõrudes nina

Millal näha arsti

TOLMULESTAALLERGIA põhjustatud sümptomite põletik nina hulka

Kui teie tolmulestaallergia aitab astma, siis võib esineda ka

Tolmulesta allergia võib ulatuda kergest kuni raske. Kerge puhul tolmulesta allergia võib põhjustada aeg-ajalt nohu, vesised silmad ja aevastamine. Rasketel juhtudel haigus võib olla pidev (krooniline), mille tulemuseks on püsiv aevastamine, köha, ummikud, näo surve või raske astmahoo.

Mõned märgid ja sümptomid tolmulestaallergia, nagu nohu või aevastamine, sarnanevad külmetushaiguse. Vahel on raske aru saada, kas teil on külm või allergia. Kui sümptomid püsivad kauem kui üks nädal, siis võib olla allergia.

Kui teie nähud ja sümptomid on tõsised – nagu raske ninakinnisus, unehäired või vilistav hingamine – pöörduge arsti poole. Hankige erakorralist arstiabi, kui hingeldus või õhupuudus kiiresti halveneb või kui sa oled hingeldus minimaalse aktiivsusega.

Hingamisraskused; rinnus või valu; kuuldav vilistamine või vilistav heli, kui väljahingamise; unehäired tingitud õhupuudus, köha või hingeldus; Bouts köha või vilistav hingamine, mis halvendavad hingamisteede viirus nagu külma või gripp