Toimetulek isu

Kui saate kontrollida oma isu sigaret, saate suurendada oma võimalusi suitsetamisest. Kõige tõhusamaid viise, et võidelda cravings on kombinatsioon stop-suitsetamise ravimite ja käitumuslikud muutused.

Fakt: kui sa suitsetamisest enne 35-aastaseks sa tõenäoliselt terve eluiga. Statistika näitavad, et igal aastal pärast 35 et te jätkate suitsetamist võib võtta keskmiselt kolm kuud ära oma elu

Minnes külm kalkun võib olla ahvatlev, ja töötab mõned, kuid uuringud näitavad, et tahtejõudu üksi ei ole parim meetod suitsetamisest loobuda.

Tegelikult ainult kolm sajast suitsetajad õnnestub lõpetada jäädavalt sel viisil.

Tüübid isu

Kasutades nikotiini asendusravi (NRT) ja teiste stop-suitsetamise ravimeid saab kahekordistada oma võimalusi suitsetamisest edukalt võrreldes tahtejõule. Seda seetõttu, et ravimata isu põhjustavad sageli aegub.

Loe lähemalt suitsetamisest ravi kättesaadav ja eraviisiliselt.

Vastavalt kliiniline psühholoog ja stop-suitsetamise nõunik Gay Sutherland, “isu on kahtlemata kõige olulisem tühistamise sümptom, et võidelda ja üks parimaid ennustajad edu suitsetamisest loobumiseks on iha kontrolli”.

Isu juhtuda, sest keha igatseb oma regulaarset tabamust nikotiini. On kaks liiki iha

On kolm proovitud kuidas taltsutada isu

Nikotiinasendusravi (NRT) annab keha nikotiini see ihkab ilma mürgiseid kemikaale, mis sa saad sigarette, nii et see ei põhjusta vähki.

Võitlus isu

See aitab teil suitsetamisest ilma ebameeldiv võõrutusnähud. NAR ei anna teile sama “tabas” või rõõm teid oodata sigareti, kuid see aitab vähendada isu.

NRT turustatakse kummi, plaastrid, pastillid, MIKROTABLETID, inhalaatorit, ninasprei, suu spray ja suukaudse ribadeks. Oluline on kasutada õige NRT toode oma elustiili.

Mõned tooted, nagu plaaster, nikotiin vabaneks oma süsteemi aeglaselt ja ühtlaselt, nii et nad on ideaalne leevendab tausta isu. Teised, nagu näiteks ninasprei ja suu spray, nikotiin vabaneks kiiresti lühikese puruneb, nii et nad sobivad paremini äkiline tugev isu.

“Hea strateegia on kasutada nikotiiniplaastrid tausta iha leevendamiseks ning teha teiega kiiresti tööd toode ennetada või ravida läbimurre isu,” ütleb pr Sutherland.

Arutage Apteeker NRT tooteid, mis on saadaval käsimüügist või rääkida oma kohaliku stop-suitsetamise nõustaja või arsti saavad NRT retsepti.

Nikotiinasendusravi

Loe lähemalt nikotiini asendusravi.

Retsepti tablettide Zyban (bupropioon) ja Champix (Varenikliiniga) on alternatiiviks NRT aidata teil suitsetamisest loobuda. Nad ei sisalda nikotiini, kuid nad töötavad oma aju niisutada isu.

Kuna nad võtta paar päeva töötab täielikult, siis tuleb alustada nende ravimite nädal või kaks enne kui suitsetamisest.

Küsige oma arstilt või kohaliku stop-suitsetamise nõustaja, kas retsepti ravimid võivad aidata.

Loe lähemalt retsepti stop-suitsetamise ravimeid.

NRT ja stop-suitsetamise ravimid võivad aidata ohjeldada isu, kuid nad ei saa täielikult kõrvaldada neid. See on ka hea mõte jälgida neid suitsetamisest loobumise eneseabi tehnikad

Vältida vallandab: seal on aegu, et sul on eriti tugev seos suitsetamise – pärast sööki, juua kohvi, pärast paneb lapsed magama, kui jututoas sõbrale või millel on alkohoolne jook. Proovi midagi erinevat nendel aegadel. Sa ei pea tegema seda muutust igavesti, just enne, kui olete purunenud koos suitsetamisest.

Suitsetamisest ravimid

Püsida: oodata oma isu olla nende halvim esimestel nädalatel pärast väljumist. Hea uudis on see, et nad läbivad ja kiireim viis selle saavutamiseks on pühenduma “ei ole ühe drag” reegel. Kui olete valmis, et peatada hea, luban endale: “Ma ei pea isegi ühe pidurdama sigaret” ja kui te tunnete, nagu suitsetamine, siis pidage meeles, “ei ole ühe drag ja tunne möödub.

Harjutus: füüsiline aktiivsus võib aidata vähendada oma nikotiini isu ja leevendada ka võõrutusnähud. Samuti võib see aidata teil vähendada stressi ja hoida oma kehakaalu alla. Kui teil on suitsetada, midagi aktiivset asemel – läheb jõusaali või kohaliku bassein on hea, kui on natuke õrnalt kasutada nagu lühikese jalutuskäigu või midagi kasulikku, nagu teevad kodutöid või aia.

Uuri, kuidas teha rohkem kasutada.

Ole valmis, sest isu on erilised sündmused nagu puhkus, matused või pulmad. Võib-olla olete kunagi kogenud neid enne kui mittesuitsetaja et teil ühineda tugevalt suitsetamise. Kas mõned kiiretoimeline NRT sinuga igaks juhuks.

Vaata rohkem eneseabi nõuanded suitsetamisest loobuda.

Viivitus: Kui suitsetada lööb, mäletan, et kuigi see võib olla intensiivne, siis on lühiajaline, ja see ilmselt läheb mõne minuti jooksul. “Iga kord, kui seista iha, sa oled üks samm lähemale suitsetamise lõpetamine,” ütleb pr Sutherland.

Nüüd, lugeda, mida teha, kui hakkavad pärast suitsetamisest loobumiseks.

Muuda oma käitumist

asukoht

Ravi, mis aitavad teil loobuda, sealhulgas nikotiini asendusravi (NRT), Zyban CHAMPIX’il ja elektroonilised sigaretid

Leia nõu, mida teha, kui hakkavad pärast suitsetamisest loobumiseks, sealhulgas kehtestas uue loobuda kuupäev ja helistades hädaabinumbrile infotelefon.

Võtke meie viktoriini, et näha, kuidas sa skoor

Leia suitsetamisest teenuseid lähedal

Suitsetamisest ravi

Aidata suitsetamisest, sealhulgas mida arst saab teha, kohalike teenuste ja nikotiini asendusravi

Mida teha, kui hakkavad pärast suitsetamisest loobumiseks

Tahad teada, kuidas terve te olete?

suitsetamisest