Sulgemine on Vagina (Tupe hävitamine)

Naiste Health Trends

Sulgemine vagiina on operatsiooni teinud vanem naine, kelle emakas nihkunud oma loomulikus asendis vajutada ebamugavalt tuppe (emaka väljalangemise tõttu). Seda protseduuri võib teha ka siis, kui vanem naine vagiina tõsiselt vajub või kukub tupe kanal (tupevõlvis prolaps). Selles kirurgia, vagiina on õmmeldud kinni. Nii et see on ainult teha, kui naine ei ihalda enam seksuaalvahekorda.

Kuna tupe hävingut on suhteliselt lühike kirurgilise protseduuri, võib seda teha, kui naisel on üks või mitu tõsist pikaajalist (krooniline) haigusseisundid, näiteks astma või südamehaigus, mis muudavad pikema menetluse rohkem ohustatud.

Üldine, piirkondlik või kohalik tuimestus võib kasutada vaginaalse hävingut. Sul võib jääda haiglasse 1-2 päeva. Tõenäoliselt saab tagasi oma normaalse tegevuse umbes 4 nädalat, kuid see võib olla väga erinev. Vältida pingutav tegevus esimesed 2 nädalat, ja suurendada oma aktiivsusega järk-järgult.

Tupe kustutamine toimub õige raske emaka või tupevõlvis prolaps on vanem naine, kes ei ihalda enam seksuaalvahekorda või kelle teised kroonilised terviseprobleemid teha enam kirurgilist protseduuri ohtlikum.

Tupe kustutamine on tõhus ravi tupevõlvis või emaka väljalangemise tõttu. Mõnikord kirurgiline protseduur uriinipidamatus tehakse samal ajal.

Tüsistused tupe kustutavad aeg-ajalt.

Peaasi tupe kustutamine on kiirus ja lihtsus. See protseduur on tavaliselt parim naised, kellel on krooniliste haigusseisundite, sest mahukam või keeruline operatsioon võib olla ohtlik.

Täida operatsiooni vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Mis aitavad teil valmistuda see operatsioon.

Sarah Marshall, MD – Family Medicin; Femi Olatunbosun, MB, FRCSC – sünnitusabi ja günekoloogia

12. märts 2014