Südame Taastusravi III faasi: Ambulatoorse Program – Teema ülevaade

Faas III taastusravi (võõrutusravi) on esimene ambulatoorse südame võõrutusravi programmi.

Suitsetamisest Tervisliku toitumise; Managing stress; Võttes oma ravimeid.

Sa osaleda juhendatud treeningprogrammi.

Saate teavet ja vahendeid, et teha elustiili muutusi, nagu

Võite saada kutse- võõrutusravi nii saate tööle naasta turvaliselt ja kiiremini.

Teie tagasimaksmise määr sõltub vanusest, soost ja muud terviseprobleemid. Sõltuvalt teie seisundist ja kuidas te reageerite võõrutusravi, võite jääda oma faasi või liikuda edasi ja tagasi erinevate etappide. Pole kindlat aega, et siis peab jääma konkreetse etapi.

Kui isik on olnud haiglas, III faasi tavaliselt järgmiselt II etapp, mis aitab üleminek haiglast koju. Aga mõned inimesed võivad siseneda III faasi kohe pärast nad lahkuvad haiglast.

Arutle täiendavaid füüsilisi piiranguid või meditsiinilise küsimusi oma arstiga enne, kui hakkate iga treeningprogrammi.

Sagedus ja kestus võõrutusravi sessioonid igal nädalal varieerub sõltuvalt struktuuri oma isikliku programmi. Teie harjutused võivad erineda sõltuvalt teie haiguslugu, kliinilisest seisundist ja sümptomid, ja kas teil oli südameoperatsiooni.

Sa kasutada regulaarselt, tavaliselt haiglas võõrutusravi rajatis. See harjutus sisaldab venitamine, aeroobsed harjutused ja sissejuhatus harjutamiseks.

Treeningu eesmärgid on

Oma edusamme jälgida mitu võõrutusravi töötajad. Kuigi sa kasutada, tervishoiutöötaja jälgib teie südame löögisagedus ja rütm, vererõhk ja sümptomeid.

Kas rohkem aeroobset võimekust; Saada tugevamaks; Õpi jälgima oma pulssi ja hinnata oma tegevuse tasandil; Loe venitades ja jõudu harjutused.

Te kõige tõenäolisemalt seotud tegevus (käimine, seisva jalgratta sõit, käe harjutused) 3 kuni 5 korda nädalas 15 kuni 60 minutit iga kord, mis põhineb teie seisund. Teie südame löögisagedus tuleb kontrollida, et olla kindel, et see ei ole liiga kõrge. Nagu te edusamme, õpid, et kontrollida oma südame löögisageduse ja rütmi; Teil võib olla Järelõppus stress elektrokardiogramm (EKG, EKG) selles faasis, et näha, kuidas teie süda talub kasutamise.