Südame Resynchronization südamepuudulikkuse raviks

Tavapärase südame, südame madalam kojad (vatsakeste) pump samal ajal ja sünkroonis südame ülakambrid (Atria).

See omakorda suurendab südame- puudulikkuse sümptomid, nagu hingeldus, kuiv köha, paistetus pahkluude või jalgade, kaalutõus, sagenenud urineerimine, väsimus, või kiire või ebaregulaarne pulss.

Südame taassünkroonimise ravi (CRT), mida nimetatakse ka biventrikulaarsete tempo, kasutab eriline stimulaator, mida nimetatakse biventrikulaarsete südamestimulaator, mille eesmärk on aidata vatsakesed leping enam normaalselt.

See hoiab paremale ja vasakule vatsakesed pumpamiseks koos saates väikeste elektriliste impulsside läbi viib.

See ravi on näidatud, et parandada südamepuudulikkuse sümptomid ja üldist elukvaliteeti teatud patsientidel märkimisväärne sümptomid, mida ei kontrolli ja ravi.

Testrijuhtmed on tillukesed traadid siirdatakse läbi veeni õigus vatsakese ja arvesse koronaarsiinusesse veeni tempo või reguleerida vasaku vatsakese. Tavaliselt (kuid mitte alati), juhtimiskeskust on ka siirdatakse parema koja. See aitab pulss tasakaalustatumalt.

Traditsiooniline südamestimulaatorid kasutatakse raviks aeglane südamerütm. Südamestimulaatorid reguleerida parem koda ja parem vatsake säilitada hea südame löögisagedust ja hoiab aatrium ja vatsakese koostööd. Seda nimetatakse AV sünkroonis. Biventrikulaarsete südamestimulaatorid lisada kolmanda plii aidata vasaku vatsakese on normaalne kokkutõmbumine.

Biventrikulaarsete südamestimulaatorid parandada südamepuudulikkuse sümptomid umbes 50% inimestest, et on ravitud ravimeid, kuid siiski on oluline südamepuudulikkus sümptomeid. Seega, et olla abikõlblik biventrikulaarsete südamestimulaator, südamepuudulikkusega patsientidel tuleb

Lisaks südamepuudulikkus patsient võib või ei pea seda tüüpi südamestimulaatori raviks aeglane südamerütm ja võib olla või ei vaja sisemist defibrillaator (siirdatavate kardioverteeriv defibrillaator või ICD), mis on mõeldud raviks, kellel on oht ootamatu südame surma või südameseiskus.