Südame isheemiatõbi-Mis juhtub

Südame isheemiatõbi enamasti algab siis siseseinu koronaararterite on kahjustatud, sest teise terviseprobleem, nagu kõrge kolesteroolitase, kõrge vererõhk, diabeet, või lubatud. See kahju võib põhjustada ateroskleroosi, või ateroskleroosi. See tähendab, et tahvel, mis on valmistatud rasvu ja muid aineid, kuhjub pärgarterite.

Kunagi soovida võiks kiigata teie arterid? Need veresooned pakkuda hapnikurikast verd iga nurga meie keha. Säilitades vool on oluline elu ja tervise; Ateroskleroos tekitab ahenemist ja ateroskleroosi, luues aeglustamine verevarustust. Isegi hullem, ateroskleroosi võivad vallandada äkiline vere hüübimist. Infarkti ja insuldi on tihti surmav tulemus; Kui me ei näe, mis toimub meie arterid, võiksime mõtlema meie elustiili valikud. Võiks …

Mõningatel juhtudel, äkiline ja tõsiseid probleeme võib juhtuda. Mõned liigid tahvel on ebastabiilne. Nad võivad ootamatult rebida ja põhjustada verehüüvete moodustumist. Trombid blokeerida verevoolu südamesse, põhjustades südameinfarkti või ebastabiilne stenokardia.

Aja jooksul, siis võib olla ka muid terviseprobleeme põhjustanud südame isheemiatõbi. Madal verevoolu võib raskendada südamel pumbata. See võib põhjustada südamepuudulikkust või kodade virvendus. Kodade virvendus suurendab insuldi riski.