raske vestlustes võib vähki volitatakse

Raske vestlustes võib vähki volitatakse

4 Kommentaarid Postitaja

Mõtle korda, kui olete olnud raske vestlused oma elus. Kuigi see oli raske, sa tunned kergendust ja rahulik pärast seda oli üle? Kui me mõtleme, millel on väljakutse vestlused, mida me sageli kardavad negatiivse tulemuse. Kuid enamik inimesi on üllatunud reaktsiooni ja tunne mõjuvõimu.

Selle vähi üleelanud, siis võib olla juba piisavalt kogemusi raske vestlused. Või äkki sa ei tea, kuidas alustada raske vestelda oma pere, sõprade või tervishoiuteenuse osutaja.

Siin on mõned ideed, mis aitavad teil alustada

Võttes raske vestlused võib olla ka väljakutse oma tervishoiuteenuse osutaja. Tegelikult see võib olla tõeline barjääri. Kui tunned, et sa ei saada “Straight Talk” oma arstilt, ärge kartke, et tuua see üles.

Võib öelda midagi “aitab mul mõista, mida oodata järgmise 6 kuu kuni aasta.” See võib avada vestlus ja võib aidata oma mõttes mõjuvõimu, reaalsuse ja tunne kontrolli oma isiklikku olukorda.

Mis aitas teid, kui rasketes vestlustes? Mulle meeldiks olla jagate oma perspektiive.

Järgi mind vidistama kell @ SherylNess1. Liituge arutelu #livingwithcancer.

koos

Sheryl M. Ness, R. N.

Järgi on Twitter; @ SherylNess1

Diagnoositi mul etapi 3 w / pos sõlmede viimase veebruar, kus mastektoomia ja trmt, võib see teine ​​ja uus vähi tabanud teiste rinna-, etapp 1 mastektoomia samuti. Hiljuti kolmanda paanika, põletikulise rinnanäärme kude ja armkoe kunagi kuulnud põletikuline kude on keegi seal kuulnud seda?

James kui 11 a 3 korda munasarjavähi ellujääja mõtlesin ma näinud seda kõike, kuid varsti pärast minu 2. ostetud see mu abikaasa otsustas ta tahtis välja. Ma ei mäleta, et me ei saa kontrollida, mida teised teevad meile aga me kontrollida, mida me teeme endale. Tema ei ole lihtne, eriti kui on kaasatud laste. Vaatasin ennast ja otsustasin, et ma olin isiku kontrolli oma lahing see haigus. Ma otsustasin nagu vähk Warrior me ei pea selgitama, miks meie abikaasa otsustas astuda. Nad valisid tegevus, et nad peavad selgitama. Pea meeles, et hoida oma pea üles, et on inimesi (pere, sõbrad ja amp; mehe ellujäänute), kes teid armastavad ja amp; jätkab seal teid ja teid toetada. Ma palvetan teie ja amp; oma tugevust läbi selle kõvad.

James, ma kuulen oma valu, viha ja tunne; loobumine. Me ei saa kontrollida tegevuste või mõtete kedagi peale ise. Palun; võimaldada neile, kes armastavad sind väga (pere ja sõbrad), et aidata sel ajal. Pea meeles, sa oled tugevam kui sa arvad.

Mul on teile küsimus. MIDA TE öelda, kui su naine jätab sulle tõttu verevähk ….

Kirjutage, mida soovite öelda – see aitab näha sõnad paberil. Practice vestlus ise või usaldusväärne sõber – proovitöö aitab teil moodustada sõnu ja mõelda reaktsioon teised.; Stick asjaolude – kui sa räägid teistele oma diagnoosi ja ravi, eriti, annavad faktid ja mida sa tead hetkel.; kindlustunnet – las teised teavad, et sa oled mugav räägi oma vähki. See aitab leevendada oma mured ja avada sideliinid.; Mõelge küsimused – mis te arvate inimesed võiksite teada sinult? Ennetada Teie küsimustele teised.; Ole aus – annavad ausat teavet, mida sa tead, ja olla realistlik, mida sa ei tea.