põiepõletik ravi ja ravimid

Ravivad bakterite põiepõletik

Ravivad põiepõletikku

Põiepõletik põhjustatud bakteriaalse infektsiooni üldiselt ravida antibiootikumidega. Ravi noninfectious põiepõletik sõltub algpõhjus.

Ravivad muud noninfectious põiepõletik

Antibiootikumid on esimene rida kohtlemise põiepõletik bakterite poolt põhjustatud. Mis ravimeid kasutatakse ja kui kaua, sõltub teie üldist tervist ja bakterid leiti uriinis.

Esmakordne infektsioon. Sümptomid sageli oluliselt paraneb päeva või nii antibiootikumiravi. Kuid te peate tõenäoliselt antibiootikume võtta kolm päeva nädalas, sõltuvalt raskusastmest infektsioon.

Ükskõik, milline ravi pikkus on võtta kogu antibiootikumide kuur arsti poolt, et tagada infektsioon on täielikult kadunud.

Postmenopausis naistel võivad olla eriti vastuvõtlikud põiepõletik. Osana oma ravi, võib arst soovitada tupe östrogeen kreemi – kui sa oled võimeline kasutage seda ravimit, ilma et suureneks risk muid terviseprobleeme.

Mis põiepõletikku, põhjuseks põletik on kindel, et seal ei ole ühe ravi, mis töötab teie jaoks parim igal juhul. Ravimeetodite kasutada, et leevendada tunnused ja sümptomid interstitsiaalne tsüstiit hulka

Kui oled ülitundlik teatud kemikaalide tooted nagu mullivann või spermitsiidid, vältides need tooted võivad aidata leevendada sümptomeid ja vältida edasisi episoode põiepõletik.

Ravi põiepõletik, mis arendab tüsistusena keemiaravi või kiiritusravi keskendub valu vaigistamine, tavaliselt ravimeid, ja vedeliku masti läbi põie ärritajate.