Põhjused menopausi kaalutõus & Exercise Kasu

Menopaus ja kaalutõusu: Kas nad alati käsikäes? Võib tunduda, et viis, eriti kuna kaalus on nii tavaline pärast menopausi. Umbes 30% naistest vanuses 50-59 ei ole lihtsalt ülekaalulised, kuid rasvunud. Siin on, mida sa pead teadma riske kaalutõusu ja kuidas harjutus aitab teil kaotada kaalu ja hoida ära pärast menopausi.

Paljud ohud kaalutõus on hästi teada: kõrge vererõhk, südamehaigused ja diabeet, kui nimetada mõned. Rasv on oma vöökohale tõstab neid riske rohkem. Kahjuks suurem piht on tõenäolisem pärast menopausi. Kui teil on nüüd vööümbermõõt on üle 35 tolli, on aeg astuda samme, et seda suundumust muuta.

Mis see on umbes menopausi mis muudab ta nii raske hoida ära kehakaalu? On tõenäoline, mix seotud tegurid menopausi ja vananemist.

Mõju östrogeeni. Loomkatsetes östrogeeni tundub, et aidata kontrollida kehakaalu. Madalama östrogeeni tase, lab loomad söövad rohkem ja on vähem füüsiliselt aktiivne. Vähendatud östrogeen võib ka väiksem ainevahetuse kiirust, kiirust, mille keha muudab salvestatud energia töötab energiat. On võimalik, sama asi juhtub naistega, kui östrogeeni tase langeb pärast menopausi. On tõendeid, et östrogeeni hormoonasendusravi suurendab naise puhke ainevahetuse kiirust. See võib aidata aeglustada kaalutõusu. Vähene östrogeen võib põhjustada keha kasutada tärklis ja veresuhkru vähem tõhusalt, mis suurendaks rasva ladustamiseks ja raskendavad kaalust alla võtta.

Muud vanusega seotud tegurid. Kuna naised vanuses, paljud teised muutused juhtuda, et aidata kaasa kaalutõusu. Näiteks