Parim kasutada masinaid: Jooksurajad, läbimõõt, Treeningrattad ja More

Siin on, seisab mere südameveresoonkonna seadmed jõusaalis – rida pärast rida Jooksurajad, elliptilised masinad, trepp sammulugejate, sõudmine masinad, seisva jalgratta ja rohkem.

Nii, millest üks sa valida: masin, mis peaks sulle kõige fi; üks, mis põletab kõige kalorite; või seade, mis on vähem mõju liigestele?

Need kõik kehtivad mured -, kuid ükski neist on kõige olulisem küsimus, mida tuleks küsida endalt, ütleb spordifüsioloogi Bryant A. Stamford. See küsimus on: milline masin kas sa tõesti tahad kasutada?

Kui tegemist on teostada ja kaalujälgimine, hea eeldus on, et kui keegi peab teostama kaalujälgimine, nad ilmselt päris kergesti välja lülitada kasutada, “ütleb Stamford, professor ja juhataja osakonna kasutamise teaduses Hannover College Hannoveris, Ind. “kõige hullem asi, mida teha on vormida keegi midagi, sest inimesed ütlevad, et see on parim.

Selle asemel, et valida jooksulint kalorite põletamine faktor, või elliptilised treener oma sõber soovitas, nuputada, milline masin tunneb parim teile, soovitab ta. “Mis on see aega võtab, et sa ühilduv?” ta küsib. “Kõik muu on teisejärguline.

Nashville spordifüsioloogi Kathy Alexander nõustub: “Parim aeroobne seade on üks sa kõige meelsamini kasutama,” ütleb ta.

Aga kuidas sa tead, mis masin on tõenäoliselt tunne sind? Siin on, mida võite oodata kõige populaarsem kardiotreeninguks seal koos mõned näpunäited, kuidas kõige treeningut.

Siin lowdown mida võite oodata mõned masinad olete tõenäoliselt leida oma kohaliku jõusaali.

1. jooksulint

Jooksulint põletab kõige kaloreid mistahes kardiovaskulaarse masinad kättesaadav kõige spordisaalide, ütleb Alexander. Võite eeldada, et põletada umbes 100 kalorit miil, kõndides vilkalt.

Stamford märgib, et jooksulint saab kohandada paljude erinevate fitness taset vähendades kiirust kõndimist voolava või reguleerides kaldega.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …