Parim Dental Care Products: suuvee Fluoriid loputus ja More

Suutervis Trends

Nii palju hambaravi tooteid turule täna, kuidas sa tead, mida valida? Siit hambapastades hambaharjad suuveed, saada fakte, mida vaja teha otsuseid oma suu tervist.

Parim strateegia valimisel hambapasta on küsida oma hambahügienisti või hambaarsti soovitada toode.

Siis vaatame neile, kes seda Dental Association (ADA) Seal heakskiitu. See tähendab, et toode on täidetud ADA kriteeriumid ohutuse ja efektiivsuse ja pakendi ja reklaami väited on teaduslikult tõestatud. Mõned tootjad ei soovi pöörduda ADA heakskiitu. Pea meeles, et tihend tähendab ADA nõus see on ohutu ja tõhus, kuid seda ei hinnata ega toeta nende täitmist.

Alati valida hambapasta fluoriidi, et vältida õõnsused. Pärast seda, see on igaühe isiklik valik. Kasutage Jätka lugemist allpool …

üks, mis maitseb ja tundub parim. Geel või pasta, wintergreen või aedpiparmündiõli, kõik töötavad samasugused. Kui koostisaine teid häirib, või kui teie hambad on tundlikud, proovida muud toodet. Kui probleem püsib, pöörduge hambaarsti.

Harjased on peamine tegur hambaharja valik. Enamik hambaarste soovitab pehmed harjased, täiskasvanutele ja lastele, eriti kui sul on tundlike hammaste või igemete. Hard või jäik harjased ei ole enam toimivad efektiivselt hambakatu või peitsi ja võib tegelikult kahjustada teie hammaste ja igemete.

Pick hambaharja pea suurus, mis mahub suhu ja puudutab ühe või kaks hammast korraga. See tähendab, et kui teie imik või väikelaps vajab väga väike.

Pöörduge oma hambaarsti ja millised funktsioonid harjastega pea disain toimib paremini suus.

Vahetage hambaharja iga 3 kuu tagant. Tee uus varem, kui harja välja kulunud või katki. Harjased, et ventilaator välja või leviku tähenda, et see aeg uuega.

Oled sa parem toitega (elektriline või Sonic) hambaharja või käsitsi mudel? See on viik. Võti hea suuhügieen on õige ja efektiivse kasutamise harja. Mootoriga hambahari muudab lihtsamaks teha tööd korralikult. Muud eelised hõlmavad

Nad minimeerimiseks või kõrvaldamiseks hamba-värvimisega. Puhastustoimingud mõju jõul hambaharjad võib olla parem kui käsitsi hambaharjad võimalik vähendada või isegi täiesti eemaldades pinnale plekke hambaid.

Sa \ ‘ll leida nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Sa oled praegu

Ainult 18,5% paljud inimesed maailmas kunagi hambaniiti. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Floss eemaldab toidu hammaste vahele kogunema ja eemaldab film baktereid, mis moodustab seal enne selgub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Proovi hambaniidi ainult üks hammas, et alustada.

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi veel 3 päeva!

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev, kuid sa oled hästi oma viis teha positiivne mõju oma hambad ja igemed. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi kõik 7 päeva!

Ainult 50,5% paljud inimesed maailmas hambaniiti iga päev ja hea, et teil on üks neist! Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Õnnitleme oma hea suuõõne tervise harjumus!

Leiad nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Allikad

Dental Association, terved inimesed 2010