Parim Baby pudelid: klaas, plastik, Ühekordsed ja More

Kui te lähete koos klaasi, plasti või ühekordselt pudelite? Kas teil on vaja pudel soojem ja sterilizer?

Õnneks sa ei pea kõiki tooteid seal, kuid mõned tulevad mugav.

Sul on kolm peamist valikuid

1. Plastic

Kaitseme Baby alates infectio; Beebi Vision: Mida Teie laps Vaata, Abi beebi ekseem

Plussid: Nad on kerge, tugev ja purunematu.

Cons: Plastic lutipudelid ei pruugi nii kaua kui klaas.

2. Klaas

Plussid: Nad kaua, ja te saate keeta neid sügav puhas.

Cons: Nad on raskemad kui plastik ja võib puruneda, kui langenud.

3. Ühekordsed

Varajasi märke Kuulmise Los; Kaitsta oma lapsi: Get Your Shot; Mikroobe on päevahoiu: küsimused küsida

Plussid: Need korduvkasutatavad plastpudelid on ühekordselt steriliseeritud liner iga toitmist. Nad on väga mugav, sest nad puhastamise kiiresti.

Cons: Ühekordselt lisab pruugi olla väga keskkonna ja pudelit on tavaliselt kallimad kui tavalised plastik või klaas. Samuti peab olema pakkumise voodrid, mis võib olla kulukas.

Millist tuleks valida? Küsi nõu sõprade, pere või oma lapse lastearst. Eksperiment. Proovige paari ja vaata, mis teile ja teie lapsele kõige rohkem meeldib.

Kui valite konkreetse pudeli osta vähemalt tosin neist. Isegi kui sa pead olema rinnaga, võiksite mõned ekstra beebi pudelid pumbata rinnapiima ladustamiseks.

Baby pudeli nibud on tavaliselt kummist või silikoonist. Nad võivad olla ümardatud ja lai, lame või kujuga jäljendada ema rinnanibu, kui ka lapse suhu. Sõltuvalt suurusest rinnanibu auk, on neil ka erinevad vooluhulgad, alates aeglane kiire.

Nagu pudelid, beebi eelistab teatud nibu tüübist. Ainus viis teada saada on proovida neid. Alustamiseks küsida sõprade, perekonna ja oma lapse arstiga, millist tüüpi ja marki nad soovitavad.

Get vähemalt 12 nibud ja katted. Pea meeles, et need nibud crack ja lekke kasutamisel, seega võib tekkida vajadus osta aja jooksul.