Nohu ravi: lahtisteid rögaväljutid ja More

Kuna ei ole ravi nohu ravi on kaks eesmärki: teha te tunnete end paremini ja aitavad teil tõrjuma viirus.

Uuri lähemalt nohu

alused

Sümptomid

ravi

ennetamine

Ei vaja eriravi olemas viirus, mis põhjustab teie külm, kuid sümptomite ravis leiad leevendust. Sest valud kaasas palavik 100,5 kraadi või kõrgem, anna Tylenol mitte aspiriini vältida Reye sündroomi, võib vahel olla eluohtlik seisund, mis tekib lastel viiruslike haiguste, eriti kui nad on võtnud aspiriini. Kui su kõri on valus, kuristage nii tihti kui soovid soolase veega (1/2 tl soola 1 tass vett).

Mõtle kaks korda enne kasutamist tugevalt reklaamitud üle leti külmetuse ja gripi ravimeid, mis sisaldavad tõenäoliselt narkootikume sümptomid sul ei ole ja seega võib põhjustada asjatuid üleravimisel. FDA ja tootjate nüüd öelda, et üle leti köha ja külm ravimeid ei tohi anda alla vanusega 4.

Üle leti dekongestandid pseudoefedriini sisaldavate aitab kuiv ja selge nina, kuid ainult ajutiselt. Kongestsioonivastaseid ninna pihustatavad aitab ka, aga kui nad kasutada rohkem kui kolm kuni viis päeva, need võivad tekitada “tagasilöögi” efekti. See tähendab rohkem lima ja hullem ülekoormus. Pseudoefedriin võib tõsta vererõhku ja südame löögisagedust. Ärge võtke seda ilma kohta esmalt arstiga, kui teil on südamehaigus, kõrge vererõhk, eesnäärme probleemid, diabeet, või kilpnäärme probleemid.

Üle leti dekongestandid sisaldavate fenüülpropanoolamiiniga on tõmmatud vabatahtlikult riiulid kuna need suurendavad insuldi riski. Kui teil on ravim, mis sisaldab selle koostisosa, mida nimetatakse ka PPA, see ära visata.

Üle leti köha vähendajad, nagu need, mis sisaldavad dekstrometorfaani, võib olla kasulik, kui teie köha on nii tugev, et see häirib magamiseks või räägib. Vastasel juhul lubada endale köha kui vaja (alati hõlmab suus kui sa), sest köha eemaldab lima ja mikroobe kõri ja kopsud.