narkootikumide eritavad stendid: nad suurendada südameinfarkti riski?

Narkomaania eritavad stendid, kui arvatakse, et suurendada südameinfarkti riski, peetakse üldiselt ohutuks, kui neid kasutatakse õigesti.

Stendid väikese võrgusilmaga paigutatud torude hoida arterite avatud pärast protseduuri nimetatakse angioplastika (perkutaanne koronaarangioplastika või PCI). Narkomaania eritavad stendid on polümeerist üle võrgusilma, mis kiirgab ravim aja jooksul, et aidata hoida ummistus kordumist.

Üldiselt ravimit eritavad stendid eelistatakse paljaste metallist stendid enamiku inimeste jaoks. Nad pole mitte ainult tõenäolisem, et hoida ummistus kordumist, kui on paljaste metallist stendid, kuid uuringud näitavad viimased ravimit eritavad stendid olema vähemalt sama ohutud kui paljaste metallist stendid.

Narkomaania eritavad stendid siiski nõuda enam ravi verevedeldajaid, et vältida järsku stendi sulgemise hüübimise. See muudab need vähem soovitav inimestele veritsus probleeme või kes pead teatud tüüpi operatsiooni aasta jooksul pärast stendi panna. Siin on teavet, mis aitab teil rääkida oma arstiga, kas ravim eritavad stendi on õige .

Stendid on tavaliselt metallist võrgusilma paigutatud torude PCI ajal, protseduur, mis avardab Arterist ajutiselt lisada ja pumpamise väike balloon. Stendid aitavad ära hoida arterite ummistuks uuesti (restenoos).

Isegi stendid, 10-20 protsenti arterite ummistuda uuesti. Narkomaania eritavad stendid tilk kordumine edasi.

Stendid võib jagada kahte kategooriasse: paljaste metallist stendid ja narkootikumidega stendi.

Paljud inimesed südamehaiguste edukalt ravida narkootikumide eritavad stendid, vältides vajadust enam-invasiivsete protseduuride, nagu pärgarteri bypass operatsioon. Vähendatud riski reblocked arterite narkootikumide eritavad stendid vähendab vajadust korrata angioplastika protseduurid, mis kannavad tüsistuste oht näiteks infarkti ja insuldi.

Narkomaania eritavad stendid on vaid üks võimalus raviks vähenenud südame arterid. Sa põhimõtteliselt on neli võimalust, kui teie arterid kitsenemine, igaüks riske

Ravimid ja elustiili muutused. Kui teil on sümptomid oma kitsenenud koronaararterite, nagu angiin, ja teie seisund ei ole raske või eluohtlike, see võib olla väärt esimene üritab ravimid, nt beeta-blokaatorid, nitraadid, kaltsiumikanali blokaatorid, aspiriin ja statiine.

Mis ravimeid, elustiili muutused, näiteks on suitsetamise lõpetamine, süüa rohkem südame-tervislik toitumine ja teostamisel, võib olla sama efektiivne kui saavad stendi teatud tingimustel. Isegi kui teile stendi, arst tõenäoliselt ette näha ka ravimeid, nagu statiinid ja elustiili muutused.

Pärgarterite šunteerimine. Bypass kasutatakse suunata verd ummistunud arterid südames. Kirurg võtab terve veresoonest oma jala, käe või rindkere ja ühendab selle teistele arterite oma südames nii et veri mööda ümber haiged või kinnine ala.

Bypass töötab hästi, kuid see on rohkem invasiivne kui kasutades stendid, mis tähendab pikemat taastumisaega ja suurem tüsistuste oht kui stendid.

Siin on, mida teha, kui teil on stendi

Võtke veel anti-hüübimist ravimeid. Inimesed, kellel on stendid antud retsepti hüübimisvastaseid ravimid, nagu klopidogreel (Plavix). American Heart Association ja Food and Drug Administration soovitada, et inimesed, kellel on uimastitega stendi jätkavad ravimid, nagu klopidogreel, et vähendada riski Stendi hüübimist vähemalt üks aasta pärast stendi on sisestatud. Enamiku inimeste jaoks paljaste metallist stendid, lisaks anti-hüübimist ravimeid on soovitatav vaid üks kuu pärast stentimisejärgse.

Küsige kardioloog, kui kaua te peaksite anti-hüübimist ja teiste ravimitega. Vastus sõltub teie tüüpi ummistus, tüübi stendi ja verejooksuriski. Ärge lõpetage aspiriini või teiste anti-hüübimist ravimeid küsimata oma kardioloog.

Kui olete kaaluvad operatsioon ei ole seotud oma südame (noncardiac operatsioon) aastal pärast oma stendiga, siin on, mida teha

külastada oma arsti