Meelespea jalanõud ja sokid, mis sobivad hästi – Teema ülevaade

diabeet Trends

Kui jalad vajavad spetsiaalselt projekteeritud kingad, küsi oma kindlustus kava kohta mis katab kingad. Medicare katab suu eksamid ja eriline (ortopeedia) kingad või king lisab. Mõned meditsiini pakkumise kauplused spetsialiseerunud projekteerimine custom paigaldatud kingad diabeetikutele, kes on ebanormaalse kujuga jalad või lamatised oma jalgu.

Hea kingi peaks hästi sobima. Selleks, et tagada oma kingad sobivad hästi

Hea kingi tuleks mugav materjale. Hea kingad on valmistatud materjalidest, mis on paindlik ja hingav (ei tee oma jalad higistavad).

Osta kingad õhtul, kui jalad on tõenäolisem, et paistes. See annab teile paremini sobib kogu päeva; Rääkige poes müüja, et teil on diabeet. (Kui sekretär ei tea, miks see nii tähtis, leida poe sekretär, kes ei tea .; Otsige kingad, mis on avar varba karbid (ruum varvaste ümber). Kingad avar varba karbid (mitte terav varbad) on aitab vältida bunions ja villid; Proovi kingad seljas selline sokid siis tavaliselt kandma kingad.

Hea kingi peaks kaitsma oma jalgu.

Spordijalatsite on tavaliselt valmistatud mugav materjale; Pehme, paindlik nahast on hea kinga materjali; Kanda sisetallad, kui on ruumi oma kingad neile.

Ära osta kingad plastikust tops või pealsed või sandaalid, mis on rihmad varvaste vahele. Vältida plastikust kingad üldiselt. Nad võivad hõõruda oma jalgu ja põhjus villid. Samuti võivad nad teha oma jalad higist; Ärge kandke sandaalid. Sandaalid ei kaitse oma varbad ja jalad kriimustuste või kärpeid; Ära osta kingad väga õhuke tallad. Õhuke tallad saab kergesti torgatud. Samuti ei kaitse jalad kuuma kõnniteel või külma ilmaga; Ära käi paljajalu, isegi siis, kui olete siseruumides.