mähkmelööve elustiili ja kodus õiguskaitsevahendid

Üldiselt mähkmelööve saab edukalt ravida kodus neid tavasid

Hoides mähe puhas ja kuiv. Parim viis hoida oma beebi mähe puhas ja kuiv on, muutes mähkmed kohe pärast nad on märg või määrdunud. Kuni lööve on parem, see võib tähendada püsti öösel muuta mähe.

Kui olete õrnalt puhastada ja kuivatada nahka, kanna kreem, pasta või salvi. Teatud toodete, nagu tsinkoksiid ja vaseliin, hästi, mis kaitseb nahka niiskuse eest. Ära püüa võsa maha selle kaitsekihi täielikult järgmisel mähe muutus, kuna see võib haiget nahka rohkem. Kui te soovite eemaldada, proovige kasutada mineraalõli vati.

Rakendades salvi, pasta, kreemi või kreemiga. Erinevad mähkmelööve ravimid on saadaval ilma retseptita. Rääkige oma arsti või apteekriga konkreetseid soovitusi. Mõned populaarsed üle leti toodete hulka A + D, Balmex, Desitin, Triple Paste ja Lotrimin (pärmi infektsioonid).

Tsinkoksiid on toimeaine paljudes mähkmelööve tooteid. Need on tavaliselt rakendatakse lööve kogu päeva rahustab ja kaitseb beebi nahka. See ei võta palju – õhuke kate teevad. Toode võib rakendada üle raviomadustega kreemid, nagu seenevastast või steroidi, kui vaja. Sa võid kehtivad ka vaseliin peal, mis aitab hoida mähe kleepumist koor.

Salvid, pastad või kreeme võib olla vähem häirivamad kui vedelikud. Aga salvid ja pastad takistuseks üle naha ja ei võimalda tal saada õhku. Kreemid kuivada nahal ja lasta õhku läbi. Rääkige oma arstiga, millist toodet oleks parem oma lapse lööve.

Üldreeglina, jääda mõeldud tooteid beebidele. Vältida sisaldavad esemed soodat, boorhape, kamper, fenooli, bensokaiinis difenhüdramiini või salitsülaatide. Need koostisained võivad olla mürgised väikelastele.