Lapsepõlv Hodgkini lümfoomi ravi (PDQ®): [] -Ravi võimalused lastel ja noorukitel Hodgkini lümfoomi

Madala riskiga Klassikaline Lapsepõlv Hodgkini lümfoomi

Ägeda lümfoblastse leukeemia (ALL) on teatud tüüpi verevähk. Tuntud ka äge lümfoidne leukeemia või ägeda lümfoidse leukeemia on vähemalt levinum leukeemia täiskasvanutel. Siin on, mida sa pead teadma sümptomid, prognoos, elulemus ja ravi kõigile.

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu staadiumi ma lapsepõlves Hodgkini lümfoomi ja II etapi lapsepõlve Hodgkini lümfoomi. Täpsema tulemuse Otsiparameetrite kasutades teisi otsingu funktsioone, nagu asukoht uuringus tüüpi ravi või ravimi nimetus. Räägi oma lapse arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla õige teie lapsele. General kliiniliste uuringute andmed on kättesaadavad veebilehel.

Keskmise riskiga Klassikaline Lapsepõlv Hodgkini lümfoomi

Ravi keskmise riskiga klassikalise lapsepõlve Hodgkini lümfoomi on kombineeritud kemoteraapia. Kiiritusravi võib anda ka piirkondade poolt vähki.

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu staadiumi ma lapsepõlves Hodgkini lümfoomi II etapi lapsepõlve Hodgkini lümfoomi, III etapp lapsepõlve Hodgkini lümfoomi ja IV staadiumi lapsepõlve Hodgkini lümfoomi. Täpsema tulemuse Otsiparameetrite kasutades teisi otsingu funktsioone, nagu asukoht uuringus tüüpi ravi või ravimi nimetus. Räägi oma lapse arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla õige teie lapsele. General kliiniliste uuringute andmed on kättesaadavad veebilehel.

Kõrge riskiga Klassikaline Lapsepõlv Hodgkini lümfoomi

Ravi kõrge riskiga klassikalise lapsepõlve Hodgkini lümfoomi on suurema annusega kombineeritud kemoteraapia. Kiiritusravi võib anda ka piirkondade poolt vähki.

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu III staadiumi lapsepõlve Hodgkini lümfoomi ja IV staadiumi lapsepõlve Hodgkini lümfoomi. Täpsema tulemuse Otsiparameetrite kasutades teisi otsingu funktsioone, nagu asukoht uuringus tüüpi ravi või ravimi nimetus. Räägi oma lapse arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla õige teie lapsele. General kliiniliste uuringute andmed on kättesaadavad veebilehel.