Lapse Bedwetting- Põhjustab alg- ja Bedwetting

Unehäired Trends

Kuigi voodimärgamine võib olla sümptom haigus ja suur enamus lapsi, kes märja voodi ei ole põhihaiguse, mis selgitab nende öine voodimärgamine. Tegelikult aluseks oleva seisund on identifitseeritud ainult umbes 1% lastest, kes rutiinselt märg voodi.

Jared Mille; Kuulujutt: Kui silmitsi probleemiga, “magab see aitab teil teha õige cal; Mingil hetkel või teisel me kõik oleme olnud sunnitud tegema raske otsuse. Üks kõige sagedamini pakutud nõuannet on “uni peal.” Niisiis, on see, et hea mõte, või on see tegelikult lihtsalt ettekääne, et viivitavad; Kohtuotsus: Sleep tõesti aitab teil teha paremini oma otsust; Mis võib tunduda võimatu probleem võib tegelikult olla selge lahus pärast saad paar tundi …

Seal on 2 tüüpi voodimärgamise: põhi- ja. Esmane tähendab öine voodimärgamine, mis on kestnud alates varasest lapsepõlvest ilma vaheajata. Laps primaarse voodimärgamise pole kunagi olnud kuiv öösel iga pika aja jooksul. Teisene voodimärgamise on voodimärgamise et käivitub pärast laps on kuiv öösel märkimisväärse aja jooksul, vähemalt 6 kuud.

Põhjuseks on tõenäoliselt tingitud ühe või mitme järgmise