laienenuna kardiomüopaatia teste ja diagnoosimine

Arst võtta isiklik ja perekondlik anamnees, teha kehalise eksam kasutades stetoskoop kuulata oma südame ja kopsude ja et testid. Ta võib teid suunata südame spetsialist (kardioloog) testimiseks.

Testid võib arst tellida hulka

Koormustestiga. Arst võib teil sooritada koormustest, kas kõndides jooksulint või ratsutamine seisva jalgratta. Elektroodid kinnitatakse testi tegemise ajal aidata oma arsti mõõta oma südame löögisagedust ja hapniku kasutamisel.

Seda tüüpi test võib näidata raskust probleeme dilatatiivsest kardiomüopaatia. Kui te ei saa kasutada, siis võib antud ravimit luua stressi.

Südame kateteriseerimine. Sel invasiivne protseduur, pikk, kitsas toru keermestatud läbi veresoonte kätt, kubemes või kaela südamesse. Katse võimaldab oma arstiga, et näha oma pärgarterite X-ray, rõhu mõõtmiseks oma südame ja koguda proov lihaskoe kontrollida kahjustusi, mis näitab dilateerivasse kardiomüopaatia.

See menetlus võib hõlmata võttes värvaine süstitakse pärgarterite aidata oma arsti õppida oma pärgarterite (koronaarangioplastika).