Külmavillid Kodu õiguskaitsevahendeid, OTC Ravimid ja ennetamine

Enamik külmavillid tervendada oma. Aga saate hallata oma sümptomid kodus

Need meetmed võivad aidata leviku tõkestamiseks külmavillid lastel

Emissioon jahe, niiske rätikuga haavandid 3 korda päevas 20 minutit iga kord, et aidata vähendada punetus ja turse; Võttes ibuprofeen (nagu Advil või Motrin) või atsetaminofeeni (nagu Tylenol) vähendada valu. Ära anna aspiriini kellelegi nooremad kui 20, sest selle link, et Reye sündroomi, harvaesinev, kuid tõsine probleem; Kasutades suuloputusvedelikus mis on söögisooda rahustab haavandid suus; Vältides toiduaineid, mis sisaldavad hapet (nagu tsitrusviljade ja tomatid); Kasutades nonprescription salvid, mida saab leevendada valu või aitab tervendada määrinud; Mõned tooted, nagu Abreva ja Zilactin võib kiirendada paranemist külmavillid või takistada neid, kui rakendatakse piisavalt vara; Muud tooted nagu Orajel ja Anbesol saab tuimaks valus valdkondades suus või huultel; Lapsed vanuses 2 ja vanemate saab ravida Zilactin-L Vedelik, Orajel Baby ja Anbesol. Abreva on mõeldud inimestele vanuses 12 ja vanemad, nii et rääkida oma arstiga enne seda noorem laps. Ja kui teie laps on noorem kui 2, rääkige oma arstiga enne mõnda nendest ravimitest.

Vältida pikaajalist kokkupuudet huulte päikesevalguse eest. Kasuta päikesekaitse alati huultel (on huulepalsam kujul) ja kaitsta oma nägu päikese; Vältida lähedane kokkupuude (nagu suudlemine) inimestega, kellel on ohatis või genitaalherpes; Väldi toite, mis tunduvad põhjustada külmavillid korduda. Mõned inimesed leiavad, et neil on vähem puhanguid, kui nad ei söö pähkleid, šokolaadi, või želatiin; Vältida jagamise rätikud, pardlid, lauahõbe, hambaharjad, või muud esemed, et inimene külma valus võib olla kasutatud.

Julgusta sagedane käte pesemine; Ärge lubage lastel jagada mänguasju, mis teistel lastel panna suhu; Puhas mänguasjad aegajalt desinfitseeriva; Kui lapsed on avatud või nuttes külmavill villid, hoida neid kodus kuni villid hakkavad kärn üle; Ärge lubage lastel suudelda teineteist, kui nad on ohatis või kontrollimatu drooling; Kasutage ühekordseid kindaid või vatitikuga kohaldada ravimsööda salvi lapse külmavillid.