Kosmeetiline kirurgia Tüsistused: Mida teha, kui midagi läheb valesti

Igaüks, kes saab kosmeetiline kirurgia loodab täiuslik tulemus. Aga tüsistused võivad tekkida, ja siis tuleb mõelda, kuidas neid enne, kui protseduuri teha.

Järgige neid kuus sammu, kui midagi läheb valesti

1. Rääkige oma kirurgile. Ole aus ja avatud oma tundeid ja ootame seda ka oma kirurg. Püüa aru saada, mis juhtus ja kui võimalik, miks see juhtus – ilma süüdlasi. Kõige tähtsam on, veenduge, et mõistate lahendus, mida pakutakse.

2. Anna endale aega, et peegeldada. Olema objektiivsed. Püüa mitte lasta emotsioonid nagu hirm ja viha häiri oma mõtlemist. Ole kannatlik. See on stressirohke sa ilmselt oma pere ja oma kirurg. Aru, et paljud probleemid lahendab ajal kui keha paraneb.

3. Mõtle teine ​​kosmeetiline protseduur. Kui paranemine on lõpetatud ja sa oled ikka veel rahul, rääkida oma kirurg teise menetluse. Sa peaksid üksikasjalikult arutada riske, hullem stsenaarium, kulud ja tegevuskava kui muutus ei õnnestu. Mõned kirurgid ei tasu muutmise operatsiooni, kuid võite olla laetud rajatis ja anesteesia tasud. Sa võid eelistada küsida teist arvamust selles küsimuses, mis võib aidata leevendada oma kahtlusi ja annab uue perspektiivi nii teile ja teie kirurg.

4. Mõtle leida uus kosmeetikatoodete kirurg. Kui usaldus ja suhtlemine on kadunud teie suhted kirurg on katki. Teha jõupingutusi, et taastada suhet. Aga kui see ei ole võimalik, et on aeg leida uus kirurg. Sa pead järgima kõik normaalne suunised soovitatav valida hea kosmeetikatoodete kirurg, pluss ületada mõned kirurgid soovimatus võtta inimesi, kes ei ole rahul protseduure. Pea meeles, uus kirurg peaaegu kindlasti võta teid mis tahes kordusoperatsioone.

5. Võta riigi arstlik. Kui te tunnete, et teie kirurg tegi midagi sobimatut, siis tuleb esitada kaebus riigi arstlik. Kui on tõendeid raske hooletuse kahjustamata, pardal võib võtta meetmeid kirurg.

6. Mõtle õiguslikke meetmeid. Kohtuasi peaks olema viimane abinõu ja kasutatakse ainult siis, kui sa ei saa enam suhelda oma kirurg, muutes resolutsioon võimatu. See ei ole otsus, mida tahad teha põhineda ainult oma emotsioone. Õiguslikke meetmeid võib väga emotsionaalselt äravool teile ja teie pere, aeganõudev ja kulukas (eriti juhul, kui kohtuotsus ei ole näha valesti teed nimel kirurg).

SOURCE

Michael Powell, MD, kurguhaiguste ja näo plastilise kirurgia, Athens, Georgia.

Seltsi plastiline kirurgia: “Taastav kord.”

Seltsi plastiline kirurgia: “Patsiendi ohutus: Guide to Seif plastilise kirurgia.”

Mayo Clinic: “kosmeetiline kirurgia: Mida teada enne.”

Suurepärane! Seal on alati uusi näpunäiteid, mis võib muuta teie naha vaata parem.

Võta naha soovite meie isikliku naha hindaja.

Vaata, kas see on õige ja kui see on ohutu teha kodus.

Fakte mittekirurgiline korra.

Mida kasutada ja kus seda kasutada.

Peels, lihvimine, laserid. Milline on parim nahka?

Leia võimalusi noorem otsin kaela.

Tõde, mida aitab ja mis mitte.