Kosmeetika rindade suurenemine Kirurgia ja Breast Liftid

Operatsiooni ajal suuremalt rinnad (tugisüsteemide mammoplasty), implantaat pannakse all rinnanäärme kude või rindkere lihaste all rinnaga. Implantaat on pehmest silikoonist kest täis silikoon geel või füsioloogilise (merevees) lahendus.

Et positsioonini implantaadi sisselõige tehakse põhjas kortsu rinna-, kaenla või alumisele servale Nännipiha (värvilise ümbritseva piirkonna nippel). Implantaat paigaldatakse läbi lõikus ja alla võib kas rinnanäärme kude või rindkere lihaste all rinnaga. Mõned arstid usuvad, et panna implantaadi all rinna lihas alandab risk seisund, mida nimetatakse kapsli kontraktuur (jäigastumine ümbritseva koe implantaat) ja vähem sekkutakse mammograafia kui siis, kui implantaat on all rinnakoe kuid ees lihasesse. Pärast implantaadi on hoolikalt reguleeriti õige kuju ja asend, suletakse sisselõige õmblustega.

Rindade tõstmine (mastopexy) võib teha samal ajal kui rindade suurenemine. Rindade tõstmine võib tõsta lõtvunud või longus rinnad ja tõsta nibu ja Nännipiha. Et tõsta rinnad, liigse naha alt rinna ja ümbrus Nännipiha eemaldatakse. Ülejäänud naha Seejärel tõi kokku, mis pingutab ja tõstab rinda. Rindade tõstmine nõuab suuremaid sisselõikeid kui rindade üksi. Sisselõikeid võib kesta Nännipiha alla kortsu kus põhja rindade vastab rinnale.

Rinnaga laienemist ja liftid on tavaliselt tehtud ambulatoorselt korra haiglas või ambulatoorse kirurgia keskus. Ööbimine haiglas ei ole vajalik, kui ei ole tüsistusi operatsiooni ajal. Üldnarkoos kasutatakse tavaliselt, kuigi kohalik tuimestus või Epiduraali võib kasutada.

Vahetult pärast operatsiooni, marli teibitud üle õmmeldud sisselõiked ja rinnad on pakitud elastse sidemega või toetab spetsiaalne rinnahoidja. Õmblused võib eemaldada 7-10 päeva.

Enamik naisi on mõned turse, verevalum ja valu oma rinnad mitu päeva pärast protseduuri. Meditsiin aitab leevendada valu. Turse ja verevalum võib kesta mitu nädalat. Mõned naised on ka põletav tunne oma nibud kohe pärast operatsiooni. Seljas toetav rinnahoidja 24 tundi päevas aitab vähendada turset ja toetada rindu, kui nad terveks.

Enamik naisi on võimalik jätkata oma tavapärast tööd ja ühiskondlikus tegevuses mõne päeva jooksul, kui selline tegevus ei kaasne rasket või kehalise koormuse. Arst ütleb teile, kui võite pöörduda jõulisema kasutamise ja tegevusi.

Sul on armid pärast rindade operatsiooni. Aga need on tavaliselt hästi varjatud alad (nagu kortsu all rinna-, kaenlaalustes või piiri Nännipiha). Need protseduurid on välja töötatud minimeerida löövet nii et sisselõiked ei ole kergesti nähtav. Armid tavaliselt kaob mõne kuu pärast. Võttes rindade tõstmine lisaks laienemise jätab suuremad nähtav armid.

Rindade suurenemine operatsiooni teha, et tõsta rinnad ja suurendada nende kuju. Sa võid otsustada, et saada rinnaimplantaadid

Rinnaimplantaatidega võib kasutada ka rekonstrueerida rinnad pärast operatsiooni rinnavähi (mastektoomia).

Rindade suurenemine operatsioon võib suurendada oma rindade suuruse ühe või mitme rinnahoidja tass suurused. Samuti võib vähendada erinevusi suuruse ja kujuga vahel rindu.

Rinnaimplantaadid ei takista rinnad vajumist tõttu tulevikus rasedus, kehakaalu tõus või langus, või vananemise.

Enamik naisi, kes on rinnaimplantaadid on vaja veel vähemalt ühte implantaadi operatsiooni oma elus.

Rinnaimplantaadid võivad raskendada rinnavähi avastada kohta mammogrammi. Muud riskid saada rinnaimplantaadid hulka

Rohkem kui ühe menetluse samal ajal, nagu rindade tõstmine ja rinnanäärmete suurenemine, suureneb risk probleeme pärast operatsiooni.

Uuem silikoniproteeseja sisaldada geelitaoliseks materjali asemel vedelik. Seda tüüpi implantaadid ei leki, kui need on torgatud või lõigatud.

Enamik naisi, kes saavad rinnaimplantaadid tulemustega rahul. Olete tõenäoliselt tulemustega väga rahul, kui teil on selged, realistlikud ootused operatsiooni ja jagada neid oma arstiga. Implantaadid teeb oma rinnad suuremaks ja ehk anda neile kuju te olete rohkem rahul, kuid kirurg ei saa garanteerida täiuslikkus.

Samuti pidage meeles, et

Kindlustus ei kata rinnaimplantaadid, kui neid kasutatakse osana rinnataastuses pärast operatsiooni eest rinnavähk. Samuti kindlustus ei pruugi katta tüsistuste ravimiseks, mis tekivad operatsiooni ajal või pärast või tulevase operatsiooni eemaldada või asendada implantaatidega. Kontrollige oma kindlustusseltsi, et teada saada, kas saan rinnaimplantaadid mõjutab seda, kui palju maksad oma kindlustuse ja mida on kaetud.

Rinnaimplantaati peita ebanormaalne rinnanäärme kude või kahjustused, mis teeb avastamise ebatavalise või vähkkasvaja rinnanäärme kude ajal mammograafia raskemaks. Selleks, et toota täpne, kõrge kvaliteediga pilte, rindade tuleb pigistatakse üsna tihedalt. Harvadel juhtudel võib see põhjustab rindade implantaadi leki ega rebene. Ka armid ja katlakivi implantaadi ümber võib tunduda vähikoest ja teha mammogrammi raskem tõlgendada.

Kui teil on rinnaimplantaadid ja vaja on mammogrammi, rääkige tehnik kui ajastada mammogrammi millist tüüpi implantaadid pead (soolased või silikoonist) ja kas nad on selle taga või ees rinna lihaseid. Te võite vajada rohkem seisukohti võtta, kui on tehtud ajal tüüpiline sõelumine. Mõnel juhul MRI võib olla vajalik luua selge pilt.

Uuringutele otsivad võimalikke seoseid silikoon rinnaimplantaatide ja sidekoe haigused. Seni uuringud ei näita, et need implantaadid põhjustada sidekoe haigus. 3

Mõned naised rinnaimplantaadid välja töötanud anaplastne suurrakklümpfoom (ALCL), mis algas rinnanäärmes lähedal implantaat. Kuigi need juhtumid on väga harvad, USA Food and Drug Administration (FDA) on informatsiooni kogumine võimaliku seose implantaadid ja ALCL.

Lisateavet ohutuse kohta rinnaimplantaadid vaata FDA kodulehel www.fda.gov/breastimplants.

Täida operatsiooni vorm (PDF), mis aitavad teil valmistuda see operatsioon.

Vasconez HC, Habash A (2010). Plastic ja Taastav operatsioon. GM Doherty, ed., Current diagnoosimine ja ravi: kirurgia, 13. ed., Lk. 1092-1131. New York: McGraw-Hill.

USA toidu- ja ravimiamet (2006). FDA kiidab silikoon geeliga täidetud rinnaimplantaatide pärast põhjalikku hindamist: Agency, mis nõuavad 10-aastane patsient järelkontrolli. FDA Uudised P06-189. Kättesaadav internetis: http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/PressAnnouncements/2006/ucm108790.htm.

USA toidu- ja ravimiamet (2011). FDA uuendatud ohutust silikoonist geeliga täidetud rinnaimplantaadid. Kättesaadav internetis: http://www.fda.gov/downloads/MedicalDevices/ProductsandMedicalProcedures/ImplantsandProsthetics/BreastImplants/UCM260090.pdf.

Anne C. Poinier, MD – Internal Medicin; Keith A. Denkler, MD – Plastiline kirurgia

12. märts 2014