kortikosteroidide kõrvasisest

Kõrvasisesel kortikosteroide (kortisooni sarnased ravimid) kasutatakse kõrva leevendada punetust, sügelust ja turset põhjustavad teatud kõrvaprobleemid.

Kasutab See ravim

Kõrvasisest kortikosteroidide on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ei ole erilist informatsiooni kasutamine kõrvasisest kortikosteroidide lastel. Emade lastel võttes kõrvasisest kortikosteroidravi raseduse ajal tuleb jälgida langus kasvuks ja neerupealise puudulikkuse (anoreksia, madal vererõhk, nõrkus).

Kuigi ei ole konkreetset infot kasutamise kõrvasisest kortikosteroidide eakatel, nad ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Uuringud kõrvasisest kortikosteroide ei ole teinud rasedatel. Kuid loomkatsetes, kortikosteroidide on näidanud, et põhjustada sünnidefekte. Enne ravimi kasutamist veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või kui te võite rasestuda.

Kortikosteroidid imenduda rinnapiima. Kindlasti olete arutanud võimalikke riske lapsele ja kasu ravi oma arstiga.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne selle ravimi kasutamist

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Et kasutada Korvatipat

Et hoida ravimit idu vaba kui võimalik, ärge puudutage tilguti või aplikaatorotsik pindadele (sealhulgas kõrva). Samuti hoida pakend tihedalt suletuna.

Ärge kasutage kortikosteroidide sagedamini või kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Ärge kasutage jäänud ravim tulevikus kõrva probleeme ilma arstiga. Seda ravimit ei tohi kasutada, kui teatud liiki nakkuste olemasolu. Selleks võib nakkuse kulgu.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie seisund ei parane 5 kuni 7 päeva, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kuigi sa ravitakse kõrvasisest kortikosteroide, ja pärast ravi lõpetamist, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Kõrvasisest kortikosteroididega võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimise püüab vältida. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks võtta või olete hiljuti võtnud suukaudse poliomüeliidi vaktsiini, kuna on olemas võimalus, võiksid nad läbida polioviirus sisse logida. Samuti vältida teiste isikute, kes on võtnud suukaudse poliomüeliidi vaktsiini. Ärge neile lähedal, ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui te ei saa võtta neid ettevaatusabinõusid, mida tuleks kaaluda seljas kaitsva näomaski, mis katab nina ja suu.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Seal ei olnud ühtegi muud ühised või oluline teatatud kõrvalnähtude seda ravimit.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige selle ravimi kasutamise kohta

Ettevaatusabinõud selle ravimi kasutamise ajal