kortikosteroidide hambaravi

Kasutab See ravim

Hambaravi kasutatakse kortikosteroide leevendada kihelust ja punetust mõned suu ja igemete probleemidega. Need ravimid on nagu kortisoon. Nad kuuluvad üldise perekonna nimetatavate ravimite steroidid.

Hambaravi kortikosteroidide on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne selle ravimi kasutamist

Lapsed ja teismelised, kes peavad seda ravimit tuleb sageli kontrollida oma arstiga. Dental kortikosteroidid võivad imenduda läbi suu limaskesta ja kui kasutatakse liiga tihti või liiga pikaks ajaks, võivad segada laste kasvu. Enne ravimi kasutamist lastel, siis peaks arutama selle kasutamist nõu oma lapse arsti või hambaarsti.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine hambaravi kortikosteroide eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades, need ravimid ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Kui kasutatakse õigesti, need ravimid ei ole näidanud, et põhjustada probleeme inimestel. Uuringud sünnidefekte hambaravi kortikosteroide ei ole inimestel läbi. Kuid loomkatsed on näidanud, et paikseid kortikosteroide, nagu hüdrokortisoon või triamsinolooni selles ravimis, kui kantakse nahale suurtes kogustes või kasutatakse pikka aega, võib põhjustada sünnidefekte. Uuringud hammaste pasta jäänud tegemata loomadel.

Kui kasutatakse õigesti, hambaravi kortikosteroide ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õige selle ravimi kasutamise kohta

Et kasutada hüdrokortisooni või triamsinolooni hambaravi pasta

Ärge kasutage kortikosteroidide sagedamini või pikemaks ajaks kui oma arsti või hambaarsti tellitud. Selleks võib suurendada riski imendumise läbi suu limaskesta ja võimalikke kõrvaltoimeid.

Ärge kasutage kortikosteroidide sagedamini või pikemaks ajaks kui oma arsti või hambaarsti tellitud. Selleks võib suurendada riski imendumise läbi suu limaskesta ja võimalikke kõrvaltoimeid.

Ärge kasutage seda ravimit teiste suust probleeme ilma kohta esmalt oma arsti või hambaarsti. Ravim ei tohiks kasutada mitmesuguseid bakteriaalsete, viirus- või seeninfektsioonide.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Pöörduge arsti või hambaarsti

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud selle ravimi kasutamise ajal