kortikosteroide (silma manustamisel) kirjeldus ja kaubamärgid

Silmapreparaadid kortikosteroide (kortisooni sarnased ravimid) kasutatakse, et vältida püsivaid kahjustusi silmade, mis võivad esineda teatud silmahaigusi. Samuti pakuvad leevendust punetus, ärritus ja muud ebamugavust.

Kortikosteroidid kasutamiseks silma on saadaval ainult arsti retsepti.

Kanada Tootja nimi

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Alla 2-aastastel lastel võib olla eriti tundlikud mõju oftalmiline kortikosteroide. See võib suurendada riski kõrvaltoimete tekkeks. Kui see ravim on tellitud laps, siis peaks arutama selle kasutamist nõu oma lapse arsti. Ole kindel, et sa järgima kõiki arsti juhiseid väga hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset infot kasutamise silma manustatavate kortikosteroidide eakatel, nad ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Sõidu; võie; Solution; emulsioon; Gel / Jelly

Kuigi uuringud sünnidefekte oftalmiliste kortikosteroide ei ole inimestel läbi, need ravimid ei ole teatatud põhjustada sünnidefekte või muid probleeme. Kuid loomkatsetes, deksametasoon, fluorometoloonil, hüdrokortisooni ja prednisoloon põhjustatud sünnidefekte silmadesse tiinetel loomadel. Samuti fluorometoloonil ja medrüsoon põhjustatud muu soovimatu toimet loomade lootele.

Silmapreparaadid kortikosteroide ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi.

Allergia

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

pediaatriline

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

vanurite

rasedus

Rinnaga

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimite koostoimed

Patsientidel, kes kannavad kontaktläätsi

Muud koostoimed

Patsientidel, kasutades silmalahusena või peatamine (silmatilgad) kujul seda ravimit

Teisi terviseprobleeme

Patsientidel, kasutades salvi kujul seda ravimit

Ärge kasutage kortikosteroidide sagedamini või kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid, eriti lastel 2-aastased või nooremad.

Ärge kasutage jäänud ravim tulevikus silmahaigusi ilma arstiga. Seda ravimit ei tohi kasutada, kui teatud liiki nakkuste olemasolu. Selleks võib nakkuse kulgu ning võib kaasa tuua silmakahjustusi.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Doseerimine

Kui te kasutate seda ravimit üle paari nädala jooksul, silmaarsti (silmaarsti) peaks uurima oma silmi regulaarselt külastab veendumaks, et see ei põhjusta kõrvaltoimeid.

vahelejäänud annus

Kui teie silma seisund ei parane pärast 5 kuni 7 päeva, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

ladustamine