Koolikute-Millal kutsuda arst

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui

Helistage oma arstile ja ajakava ametisse, kui

Ka mõtlema oma tervisele ja heaolule. Helistage oma arstile, kui te

Järgmised tervishoiutöötajad võivad uurida oma last ja diagnoosida koolikud või muud tingimused, mis võivad olla seotud liigse nutt. Nad võivad samuti aidata teil toime tulla ühise pettumusi võttes colicky last.

Sa kardad, et te asute kahjustada teie last ja sa ei leia keegi, et aidata teil; Teie laps on raputanud, on muutus tema teadvuse tasandil, või on märke raske hingamisraskused.

Hüüab omapärane viisil või väga ebatavaline aeg; Ei ole diagnoositud koolikute kuid hüüab ülemäära ja on ka sellised sümptomid nagu oksendamine, kõhulahtisus, palavik, vere või lima väljaheites.

Sinu laps ei ole kaalus juurde; Teie laps on mingeid sümptomeid peale nutt, kuid soovite kontrollida terviseprobleeme, mis võivad olla seotud; Sinu laps tundub, et tegutseb kummaline, ja te ei saa kindlaks teha täpselt seda, mida puudutab teid; Olete proovinud mugavust meetmed korduvalt ja ei ole suutnud lohutada oma last.

Sageli tunnevad ärevust või arvate, et võite olla depressioonis; Katsu, et sa ei suuda toita või emotsionaalselt suhelda oma lapsele.

Pediatricia; Peremeditsiini docto; Nurse Practitione; arsti assistent