KOK ja hingamise harjutused: kokku tõmmata huultele, Aeroobika, ja More

Harjutus – eriti kasutamise, mis töötab teie kopsud ja süda – on palju kasu need, kellel on krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK). harjutus

10 Smart Harjutused inimestele KOK

Need neli liiki kasutada võib aidata, kui teil on KOK. Kui palju teil keskenduda iga sõltub KOK treeningprogrammi oma tervishoiuteenuse osutaja näitab teile.

Venitusharjutusi pikendab lihaseid, suurendada oma paindlikkust.

Aeroobsed harjutused kasutada suuri lihasgruppe liigutada püsiva, rütmiline tempos. Seda tüüpi harjutus töötab oma südant ja kopse, parandades nende vastupidavust. See aitab organismil kasutada hapnikku efektiivsemalt ja koos aega, võib parandada teie hingamine. Walking ja kasutades veloergomeetriga on kaks head aeroobsed harjutused kui teil on KOK.

Tugevdamise harjutusi kaasata pingutades lihaseid, kuni nad hakkavad rehvi. Kui sa seda ülakeha, võib see aidata suurendada jõudu oma hingamislihaseid.

Hingamine harjutuste KOK teid aidata tugevdada lihaste hapnikuga, saada rohkem hapnikku ja hingata vähem pingutust. Siin on kaks näidet hingamise harjutused saab alustada harjutamiseks. Töö kuni 5 kuni 10 minutit, 3-4 korda päevas.

Kokkusurutud huulte hingamine

Kasutage läbi kokkusurutud huulte hingata teostamisel. Kui teil tekib õhupuudus, proovige kõigepealt aeglustades oma hingamissagedus ja keskenduda hingamine läbi kokku tõmmata huuled.

Vahelihasesong hingamine

Parandada kuidas keha kasutab hapnikku. See on oluline, sest inimesed KOK kasutada rohkem energiat hingata kui teised inimesed teevad; Vähenda oma sümptomeid ja parandada oma breathin; Tugevda oma südant, alandab vererõhku ning parandada oma circulatio; Parandada oma energia, mille abil on võimalik viibida rohkem Activ; Une parandamiseks ja teeb teid tunnevad rohkem Relaxe; Aitab säilitada tervislikku kaalu; Tõsta oma vaimse ja emotsionaalse outloo; Vähendada oma sotsiaalset isolatsiooni, kui sa kasutada teiste; Tugevda oma luid