Kõhukinnisus, vanus 11 ja nooremad-Ennetamine

Nonconstipating toitumine on parim viis vältida kõhukinnisust. Kui kõhukinnisus arendab, et nonconstipating dieet aitab taastada normaalse soolestiku.

Lastele vanuses 12 kuud ja vanemad

Kõhukinnisus mõnikord muutub probleemiks, kui lapsed hakkavad WC koolitus

Rinnaga Pirkon beebi. Kõhukinnisus on haruldane rindade -fed väikelastele; Veenduge, et lisada õige kogus vett beebi valem.

Veenduge, et teie laps joob piisavalt vedelikku. Kui ilm läheb kuumaks või kui laps on üha rohkem kasutamist veenduge, ta joob rohkem vedelikku; Lisa kiudainerikast toitu. Dieedi piisavalt kiudaineid (20-35 grammi päevas) aitab keha vormis pehme, kohev väljaheide; Andke oma lapsele vähemalt 1 tassi puuvilja päevas. Vali kogu vili asemel mahla; Andke oma lapsele vähemalt 1 tass köögivilja päevas.

Julgusta oma last minna, kui ta tunneb end tung. Kõht signaale, kui väljaheide vajab läbida. Kui laps ignoreerib signaali, tung ära minna, ja väljaheide muutub lõpuks kuiv ja raske läbida; Kõrvalt lõõgastav korda võttes roojamist. Nõuab tungivalt, tekivad tavaliselt millalgi pärast sööki. Luuakse igapäevaelust roojamist, nagu pärast hommikusööki, võib aidata; Veenduge, et teie laps on hea jalatoed samas on ta WC. See aitab painutada oma lapse puusad ja aseta vaagnale on enam normaalne “kükitades” positsioon, millel soole liikumine; Veenduge, et teie laps saab palju kasutada kogu päeva. Hea eeskuju oma lapsele järgides tervislikku rutiin süüa, teostamise ja tualetis käia.