Kesk valu sündroom: põhjused, sümptomid, ravi

Valu juhtimine Trends

Kesk valu sündroom on neuroloogiline seisund põhjustatud düsfunktsioon, mis spetsiifiliselt mõjutab kesknärvisüsteemi (KNS), mis koosneb aju, ajutüves ja seljaaju.

HMR-iga on sageli standard ravi. Isegi kui olete võtnud neid mõnda aega, siis on vaja veel jälgida, kui hästi nad töötavad ja olge kõrvaltoimeid. Kõrvalt aeg vaadata, mida oodata DMARDi ravi ja ettevaatusabinõud pead võtma; Tingimused: Reumatoidartriit arthriti; Sümptomid: isutus, väsimus, halb enesetunne, sümptomid hullemaks ennelõunasest, nõrkus, palavik, muhud naha all, vähendatakse ühise liikumine, jäikus, jäikus pärast puhata, ärevus, depressioon, deformeerunud liigeste, jäik …

Kesk valu sündroomi iseloomustab segu valutundest, tuntumaid olemise aeg põleva. Stabiilse põletustunne mõnikord kasvas leebet. Valu suurendab ka juuresolekul temperatuuri muutusi, kõige sagedamini külmas. Kaotus tunne võib tekkida mõjupiirkondades, kõige nähtavalt kauge kehaosi, nagu käte ja jalgade. Tegemist võib olla lühike, talumatu puruneb terav valu mõnikord.

Valuvaigistid tihti on vähe või üldse mitte leevendust neile, keda Kesk-valusündroomi. Kuid mõned antidepressandid ja krambivastaste võib olla kasulikud tsentraalse valu sündroom.

Allikad: National Institute of neuroloogiliste haiguste ja insuldi. Uptodate.