Kas Teil rasedusaegne diabeet, kui sa olid rase? mida sa pead teadma.

Kas Teil gestatsioonidiabeedi kui sa olid rase? Mida sa peaksid teadma.

Mida sa peaksid teadma.

Elu Diabeet Täiskasvanute; Elu Diabeet Laste ja noorukite; Risk ja vältimine Täiskasvanute; Ohtu lastele ja noorukitele; Tervishoiutöötajad; ühenduse organisatsioonid

Teave NDEP on saadaval teema

Mõned naised saavad diabeet kui nad on rasedad. Arstid nimetavad seda rasedusaegne (Jes-TAY-Shun-al) diabeet. Enamik aega, siis see kaob pärast lapse sündi. Isegi kui diabeet kaob, siis on veel suurem võimalus saada diabeet hilisemas elus. Teie laps võib olla ka suurem võimalus on rasvunud ja saada 2. tüüpi diabeedi hilisemas elus. Kasutage seda abilehtedel õppida, mida saate teha ise ja teie lapsele.

Käesolev materjal on läbi NDEP jaoks lihtsas keeles põhimõtteid. Lugege meie läbivaatamise käigus.

Toimingud teile

USA Department of Health ja Human Services “National Diabetes Education Program (NDEP) on ühiselt sponsoreeritud theernment-valitsuse) ja theernment () toel üle 200 partnerorganisatsioonide.

Saa testitud diabeedi 6 kuni 12 nädalat pärast lapse sündi. Kui test on normaalne, saan katsetada iga 3 aasta tagant. Kui katsetulemused näitavad, et teie veresuhkru (glükoosi) on normist kõrgem, kuid mitte piisavalt suur, et olla diabeet, mida nimetatakse ka prediabetes, saan katsetada diabeedi igal aastal .; Rääkige oma arstiga teie testi tulemusi ja mida saate teha, et terveks jääda .; Kui testi tulemused näitavad, et võid saada diabeet ja te olete ülekaaluline, küsige arstilt, milliseid muudatusi saab teha, et kaalus ja abi nende valmistamiseks. Teil võib tekkida vajadus võtta ravimit nagu metformiin, mis aitavad vältida 2. tüüpi diabeeti.

puuviljad, mis on värske, külmutatud või konserveeritud vees; lahja liha, kana ja kalkuniliha nahaga eemaldada ja kala; koorima või madala rasvasisaldusega piim, juust ja jogurt; köögivilju, täisteratooteid, kuivatatud oad ja herned

Küsige oma arstile toitumise kava, mis aitab oma lapsi kasvatada ja olla tervislik kaal .; Aita oma lastel teha tervislikke toiduvalikuid .; Aita oma lapsi olla aktiivne vähemalt 60 minutit iga päev .; Kas asjad koos perega, nagu tegemist tervisliku sööki või mängib aktiivset mänge koos .; Piirata oma laste mängu ajal arvuti ees, tabletid, nutitelefonid ja TV 2 tundi päevas .; Võtke ühendust kohaliku parkide osakond või kohaliku tervishoiu osakonna õppida, kus saab leida ohutu kohtades olla aktiivne ja saada tervislikku toitu.

Teave NDEP on saadaval teema

sul oli rasedusaegne diabeet; soovite rasestuda uuesti

Toimingud kogu perele

Muud tegevust samme

Saa testitud diabeedi 6 kuni 12 nädalat pärast lapse sündi .; Võtta meetmeid, et vähendada oma võimalusi saada diabeeti aktiivsem ja tervislike valikute tegemisel, et saada tagasi tervisliku kehakaalu .; Aita oma lapsi terve ja langetada oma võimalusi saada 2. tüüpi diabeeti.

Elu Diabeet Täiskasvanute; Elu Diabeet Laste ja noorukite; Risk ja vältimine Täiskasvanute; Ohtu lastele ja noorukitele; Tervishoiutöötajad; ühenduse organisatsioonid

Pea meeles