Kaltsium-D-glükaraati: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Calcio D-Glucarato, Kaltsium glükaraati, kaltsium-D glükaraati, kaltsium-D-glükaraati, D-glükaraati (GA), D-glucaro-1,4-laktoon (1,4 GL), glükaraati de kaltsiumi.

Kaltsium D-glükaraat on keemiline. See on sarnane looduslikult esinev keemilise nimega glucaric happega. Glucaric happe leidub meie kehas, samuti puu-ja köögiviljad, nagu apelsinid, õunad, rooskapsas, spargelkapsas, ja kapsas. Kaltsium D-glükaraati on tehtud ühendades glucaric hape kaltsiumiga teha toidulisandeid, et inimesed kasutavad meditsiin; Kaltsium D-glükaraat kasutatakse ennetamiseks rinna-, eesnäärme- ja käärsoolevähk, ja eemaldamiseks vähi -causing ainete, toksiinide ja steroidhormoonide kehast.

Kaltsium D-glükaraat võiks alandada östrogeeni taset ning see arvatakse olevat kasulik ravida mõningaid inimeste Hormoonsõltuva vähkidega. Ei ole piisavalt tõendeid kasutada kaltsiumi D-glükaraati vähi vältimiseks inimestel.

Piisavad tõendid, fo; Ennetamine rinna-, eesnäärme- ja käärsoolevähk; Detoksikatsiooni keha, eemaldades kantserogeenid, toksiinide ja hormoonide; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust kaltsium-D-glükaraati nende kasutusalad.

Ei ole aga piisavalt andmeid, et teada saada, kas kaltsium-D-glükaraati on ohutu või mida võimalike kõrvaltoimete võib olla; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja imetamine: Ei ole piisavalt teada kasutamist kaltsiumi D-glükaraati raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Keha lagundab kaltsium-D-glükaraati, et sellest lahti saada. Alkohol võib suurendada, kui kiiresti keha saab lahti kaltsium-D-glükaraati. Suurendades kui kiiresti keha saab lahti kaltsium-D-glükaraati, alkoholi võib mõju vähendada kaltsiumi D-glükaraati.

Keha lagundab mõned ravimid, et neist lahti saada; Maksa aitab murda neid ravimeid. Kaltsium D-glükaraati võib suurendada, kui kiiresti mõned ravimid on jaotatud maksas. Võttes kaltsiumi-D glükaraat koos ravimitega muutunud maksas võib mõju vähendada neid ravimeid; Mõned neist ravimitest muutunud maksas hulka paratsetamooli (Tylenol, jt), atorvastatiin (Lipitor), diasepaam (Valium), digoksiin, entakapooni (Comtanile), östrogeen, irinotekaani (Camptosar’ile), lamotrigiini (Lamictal), lorasepaam (Ativani) lovastatiin (Mevacor), meprobamaat, morfiin, oksasepaam (Serax) ja teised.

Kanamycin on antibiootikum. Keha lagundab kanamütsiinist, et sellest lahti saada. Kaltsium D-glükaraati võib suurendada, kui kiiresti keha saab lahti kanamütsiinist. Võttes kaltsiumi-D-glükaraat koos kanamütsiinist võib väheneda tõhusust kanamütsiinist.

Sobiv annus kaltsiumi D-glükaraat sõltub mitmest tegurist nagu kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste Kaltsiumi D-glükaraati. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Curley RW Jr, Humphries KA, Koolemans-Beynan A, et al. Aktiivsus D-glükaraat analoogid: sünergiline antiproliferatiivset efekti retinoid- kultiveeritud inimese rinnanäärme kasvajarakkude näivad nõutakse spetsiifiliselt D-glükaraat struktuuri. Life Sci 199; 54: 1299-303.

Dwivedi C, Heck WJ, Downie AA, et al. Efekt kaltsiumi glükaraati B-glükuronidaaspositiivse aktiivsus ja glükaraati sisu teatud köögi-ja puuviljad. Biochem Med Metab Bio 199; 43: 83-92.

FURUNO K, Matsubara S, Ando K, Suzuki S. ennetav mõju D-glükaraati vastu neerukahjustusi tingitud kanamütsiinist. J Antibiot (Tokyo) 197; 29: 950-3.

HEERDT AS, Young CW, Borgen PI. Kaltsium glükaraati kui chemopreventive agent rinnavähk. ISR J Med Sci 199; 31: 101-5.

Kampf D, Roots I Hildenbrandt AG. Eritumine uriiniga D-glükaraati, indikaatoriks narkootikumide metaboliseeri- ensüümi aktiivsuse patsientidel neerufunktsiooni häirega. Eur J Clin Pharmacol 198; 18: 255-61.

Mezey E. suurenenud eritumine uriiniga D-glükaraati happe alkoholism. Res Chem Pathol Pharmacol 197; 15: 735-42.

Pantuck EJ, Pantuck CB, Anderson KE jt. Efekt rooskapsas ja kapsas narkootikumide konjugatsioon. Clin Pharmacol 198; 35: 161-9.

Walaszek Z, Hanausek-Walaszek M, Minton JP, Webb TE. Dieet glükaraati anti-promter kohta 7,12-dimetüülbens (a) antratseenõli tingitud rinnanäärme kasvaja tekkes. Kantserogenees 198; 7: 1463-6.

Walaszek Z, Szemraj J, Narog M, et al. Metabolism, omastamist ja eritumist D-glucaric sool ja selle potentsiaali kasutamiseks vähi ennetamiseks. Vähk avastada Eelmine 199; 21: 178-90.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression