ja kinidiin (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Ja kinidiin kombinatsioon kasutatakse raviks harvaesineva seisundi pseudobulbaarparalüüs mõjutada (PBA) või emotsionaalse pidamatus. PBA on närvisüsteemi häire, mida iseloomustab kontrollimatu, ootamatu ja korduvalt esinenud nutt või naera.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ja kinidiin kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

kapsel

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piirab kasulikkust ja kinidiin kombinatsioon eakatel.

Allergia

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Greip ja greibimahl võib suurendada mõju ja kinidiin kombineeritult suurendades seda ravimit keha. Sa ei tohi süüa greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

vahelejäänud annus

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

ladustamine

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie sümptomid ei parane või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ärge kasutage seda ravimit koos teiste toodetega, mis sisaldavad kinidiin, kiniini (Qualaquin®) või mefloquine (Lariam®). Sa ei tohi seda ravimit, kui te kasutate pimosiidi (Orap®), tioridasiin (Mellaril®) või MAO inhibiitor (MAOI), nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate® jooksul viimase 14 päeva jooksul. Samuti võimaldab vähemalt 14 päeva pärast ravi lõpetamist seda ravimit enne MAO inhibiitor (MAOI).

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on järgmised sümptomid ravimi võtmise ajal: must, tõrva meenutav väljaheide; veritsevad igemed; veri uriinis või väljaheites; külmavärinad, palavik, peapööritus, iiveldus või oksendamine; punetavad täpid nahal või ebatavalist verejooksu või veritsust.

See ravim võib põhjustada muutusi südame rütmi, nagu seisund, mida nimetatakse QT pikenemist. See võib muuta viisi, kuidas süda lööb ja põhjustada minestamist või tõsiseid kõrvaltoimeid mõnedel patsientidel. Võta kohe oma arstile, kui teil esineb südame rütmihäireid, nagu kiired, või ebaregulaarne südametegevus.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, probleeme liigutuste kontrollimisel, või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või teha muud tööd, mis teil vaja olla tähelepanelik ja hästi koordineeritud.

Veenduge, et teie arst teab kõiki muid ravimeid te kasutate. See ravim võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroomi tehtud depressiooni ravim (nt amitriptüliin, klomipramiinil, doxepin, fluoksetiin, metoprolool, nortriptyline, Anafranil®, Elavil®, Prozac®, Sinequan® või Tofranil®). Kontrollige koos oma arstiga, enne mis tahes muid ravimeid.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; teiste ravimitega krambihoogude (nt barbituraadid); lihaslõõgastid või anesteetikumid, sh mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti või hambaarsti Enne ükskõik millise eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.