Hoolitse lapse aju halvatus

See ei ole lihtne tõstmine ja lapse hooldamiseks tserebraalparalüüsiga, kuid see ei tähenda, teil on abitu. Võite olla oma lapse advokaat kuudel ja aastatel, tagades, et ta saab ravi, mida vaja. Mida rohkem tead, seda parem valmis teid aidata oma last. See on eriti oluline juhul, ajuhalvatus, mis on keerukas olekus laia valikut võimalik sümptomeid ja tüsistusi. Hea uudis on see, et nüüd on palju võimalusi laste tserebraalparalüüsiga ja vanemate / hooldajate nii meditsiiniliste ja kirurgiliste raviteenuste, praktiline abi ja sotsiaalhoolekande toetamise, samuti palju infot ressursse.

Tserebraalparalüüs on üldmõistet rühm neuroloogilisi häireid, mis ilmuvad juba varajases eas. Nad püsivalt mõjutada inimese võimet koordineerida liikumine. Kõrvalekalded aju põhjustada ajuhalvatus, kuigi sageli, ei ole konkreetset põhjust võib leida. Tserebraalparalüüs ei ole tavaliselt Progressiv; see tähendab, et ta ei kipu hullemaks vanusega.

Hiljutised uuringud on leidnud, et enamik lapsi tserebraalparalüüsiga sünnivad, kuigi arstid ei pruugi diagnoosida tingimus, kuni laps on paar aastat vana.

Need on ka teisi võimalikke põhjuseid ajuhalvatus

Kuigi on tehtud märkimisväärseid uuringuid seisund on endiselt palju, et ei ole teada ajuhalvatus ja selle päritolu.

Märke ajuhalvatus tavaliselt arendada enne laps pöördub vanuses 3. lapsevanem tserebraalparalüüsiga on tavaliselt esimene märgatakse neid märke ja mõistma, et laps ei arene normaalselt. Tunnused ajuhalvatus suuresti varieeruda ja ulatuvad kergest kuni raske. Mõned inimesed tingimus on intellektuaalselt häirunud, kuid paljud ei ole vaimse puudujäägi üldse.