essiac / flor sisuliselt

See vähi informatsiooni kokkuvõte annab ülevaate kasutamise Essiac ja Flor Essence, mis on patenteeritud taimetee segusid, kui ravi vähki põdevate inimeste. Kokkuvõte sisaldab lühiajalugu arengut Essiac ja Flor Essence ülevaade laboratooriumis, loomade ja inimeste uuringuid ja võimalikke kõrvaltoimeid seostatud Essiac ja Flor Essence kasutamiseks.

Paljud meditsiinilised ja teaduslikud terminid kokkuvõttes on hüperteksti seotud (esmakordsel kasutamisel igas osas) sõnastikku Vähi Tingimused, mis on orienteeritud nonexperts. Kui seotud mõiste on klõpsatud, mõiste ilmuvad eraldi aknas.

Viide tsitaadid mõnel vähi ülevaadete võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mis teenindab isikuid või organisatsioone eesmärgil turustamine või propageerivad erikohtlemist või tooteid. Need viide tsitaadid on lisatud ainult informatiivsel eesmärgil. Nende kaasamine ei tohiks vaadelda kinnitusena sisu veebilehtedel, või mis tahes ravi või toode, mida Integratiivse, alternatiivne ja täiendav ravimeetodite Toimetus või National Cancer Institute.

Essiac ja Flor Essence on patenteeritud taimetee segud eri tootjate. Essiac sisaldab avaldatud neli maitsetaimed: takjajuur (Arctium lappa L.), India rabarberijuure (Rheum palmatum L., mõnikord nimetatakse Türgi rabarber), lambad hapuoblikas (Rumex acetosella L.) ja sisemine koor libe jalakas ( Ulmus fulva Michx. [sünonüüm Ulmus rubra]). [1-9] Flor Essence sisaldab avaldatud sama neli maitsetaimed Essiac, pluss neli võimendamiseks maitsetaimed: ürt (Nasturtium officinale R.Br.), õnnistatud ohakas (Cnicus Benedictus L .), punane ristik (Trifolium pratense L.), ja pruunvetikas (Laminaria digitata [Hudson] Lamx.). [2 – 4, 10]

Tootjad Essiac ja Flor Essence nii väidavad nad müüvad originaal ravimtaimede segu soodustab arendaja. [1, 10] Kuigi ainult üks firma toodab Flor Essence, [10] mitu ettevõtet toota ja turustada Essiac-tootega. [2, 3 9] kokkuvõtte sisaldab teavet kaubamärgistatud segud ainult ja neid kaht tooteid vähegi võimalik. Essiac ja Flor Essence võib olla erinev segu sisu ja mõju. [11]

Essiac ja Flor Essence on öelnud, et keha mürkidest puhastada ja tugevdada immuunsüsteemi. [1, 4, 6, 8, 10] Pooldajad Essiac väidavad veel, et see aitab leevendada valu, vähendada kõrvaltoimeid, parandab üldist elukvaliteeti, võib vähendada kasvaja suuruse ja võivad pikendada patsientide ellujäämist erinevat tüüpi vähk. Üksikute maitsetaimed Essiac ja Flor Essence valemid on näidanud, et sisaldavad molekulid, mis on vähivastased, põletikuvastane, antioksüdant, või immunostimuleeriv toime (vt labor / Animal / Prekliinilised uuringud osa selles kokkuvõttes rohkem teavet). [2 – 4, 8, 12 – 15] on öeldud, et kasu Essiac ja Flor Essence sõltuvad juuresolekul koostisse maitsetaimed õigetes proportsioonides. 2004. aastal segu Essiac maitsetaimed näitas vähenenud leviku eesnäärmevähi rakuliini. [16] (vt labor / Animal / Prekliinilised uuringud osa selles kokkuvõte)

Kuigi kasutamist Essiac ja Flor Essence seostatakse üldiselt vähiravi, nii tooteid on kasutatud, et ravida muud terviseprobleemid. Essiac on teadete juhtimiseks kasutatakse diabeedi ja raviks omandatud immuunpuudulikkuse sündroom. [6] Flor Essence on teadaolevalt uuritud Venemaal kui ravi kroonilise seedetrakti haiguste (nt söögitoru, mao-, ja koliit) ja kui ravi maksatsirroos. [2] siiski ei ole kontrollitud andmed on avaldatud eelretsenseeritud teadusliku kirjanduse näidata ohutuse või efektiivsuse Essiac või Flor Essence vähihaigetel või patsientidel muud terviseprobleemid (vaadake inimese / Kliinilised uuringud osa selles kokkuvõttes rohkem teavet).

Essiac ja Flor Essence müüakse kogu maailmas nii tervise toonikud või taimsete toidulisandite. [1, 10, 2-4, 9] Ameerika Ühendriigid, tervis toonikud ja toidulisanditest reguleeritakse toitu, mitte ravimid. Seega enne turustamist hinnangu ja heakskiidu USA Food and Drug Administration (FDA) ei ole vaja, ja konkreetse haiguse raviks või ennetamiseks väited ei ole lubatud. Kuna tervist toonikud ja toidulisanditest ei ole ametlikult kontrollitud tootmise järjepidevus, võib esineda suuri erinevusi partiide ja ei ole mingit garantiid, et koostisosad kindlaks toote etiketil on üldse olemas või on olemas teatud kogustes. FDA on heaks ei kiideta kasutada kas Essiac või Flor essents raviks kasvajaga patsientide või mõneks muuks meditsiiniline seisund.

Viia läbi kliinilised uuringud kinni USA teadlased peavad esitama uuritava New Drug (IND) taotluse koos FDA. Ind Taotlusele tuleb näha kliiniline hinnang toidulisanditest agentidena raviks või ennetamist. FDA IND protsess on konfidentsiaalne, ja olemasolu IND taotluse võib avaldada üksnes avalduse. Praeguseks ei ole uurija teatas esitamise IND taotluse uurida kas Essiac või Flor Essence raviks vähihaigetel.

Essiac ja Flor essents manustatakse suukaudselt taimeteesid. [1, 4, 6-8, 10, 17] Algselt väljavõtet üks maitsetaimed (täpsustamata) manustati vähihaiget intramuskulaarse süstimisega või paigale kasvaja saitidel ja muid maitsetaimi manustati suukaudselt teena.

Ainult väike infot annust ja manustamise vabalt saadaval tootja Essiac. [1] Vastavalt tootja annus varieerub sõltuvalt põhjus sissevõtmist tootja poolt soovitatud sõiduplaanid manustamise endale 12-nädalase programmi katkematu kasutamise. [1] Kuigi Essiac öeldakse olevat ohutu lemmikloomad, puudub teave selle ohutuse kohta lastel. [1]

Tootja Flor Essence väidab, et inimesed võivad tarbida 30-360 ml (so 1-12 fl oz) on Flor Essence tee päevas, sõltuvalt individuaalsetele vajadustele ja et seda võib kasutada pidevalt. [10] Tootja ka viitab sellele, et Flor Essence võib ohutult tarvitada imikud ja lapsed, kuid selle kasutamine rasedatel ja imetavatel emadel ei ole soovitatav. [10] kuid edendamine rinnanäärmetuumorite täheldatud roti rinnavähi tõstab teoreetilise muret, et Flor sisuliselt võib mõjutada normaalset rinnanäärme juhade arengut lapsepõlves, tõstes muret selle kasutamine. [18]

Tootjad Essiac ja Flor Essence nii riigi neid tooteid saab kasutada koos teiste vähiravi. [1, 10] Siiski on mõnede pooldajad Essiac on soovitatav, et mingit täiendavat vähiravi (näiteks kemoteraapia või kiiritusravi) toimuma samas patsientidest ravitakse segu. [7] väidetav põhjust, miks see väide on, et tavalised vähiravi võib muuta immuunsüsteemi funktsiooni ja vältida Essiac töötada tõhusalt. [7] Nagu eespool, ei ole tõendeid on esinenud vastastikuste teaduslikus kirjanduses näidata ka seda, et Essiac on tõhus ravi vähipatsientide või tavalise vähiravi häiri selle mõju.

Essiac oli tuntuks Kanadas 1920., kui arendaja, õde Ontario, hakkas propageerima selle kasutamine vähiravis. Aastal 1922, arendaja saadud taimetee valem emase rinnavähi patsient, kes väitis, segu oli käes tema haigus. [1-5] Patsient väidetavalt sai valem Ontario Ojibwa Native American meditsiini mees. Arendaja hiljem muudetud valem, mis toodavad nii süstitavate ja suulise raviviise. [2-8]

1934- 1942 arendaja tegutses vähi kliinikus Bracebridge, Ontario, ja loobuda Essiac tasuta. [9] 1938. aastal liikmed Royal Vähikomisjoni Kanada käinud kliinikus ja kuulnud iseloomustusi patsientidel, kellel oli ravitud segu. [7] Vähk komisjon järeldusele, oli ainult vähe andmeid efektiivsuse Essiac. Pärast aastaid kestnud vaidlusi, arendaja suletud kliinikus 1942, kuid jätkas Essiac patsientidele kuni 1970. aastate lõpust. [4] (Vt Human / Kliinilised uuringud osa selles kokkuvõte)

1959 kuni 1970. aastate lõpust arendaja koostööd USA arst läbi kliinilised ja laboratoorsed uuringud Essiac ja edendada selle kasutamist. [7] See koostöö arenes kaheksa-ürdi valem nüüd turustatakse Flor Essence. Ükski nende tulemused ühisuuringutest esinenud eelretsenseeritavates teadusajakirjades.

Aastal 1977, arendaja ette nelja-ürdi retsept Essiac et Kanada ettevõtte. [5, 7] 1978. aastal ettevõtte esitatud Prekliinilises uue ravimi esitamise kohta Kanada Department of National tervis ja heaolu (Health Protection Branch) ja sai luba läbi viia kliinilisi uuringuid Essiac efektiivsus ja ohutus vähihaigetel. [4, 5, 7, 8] 1982. aastal see luba on tühistatud, kui tehti kindlaks, et ettevõtte ei ole täitnud kohustusi, et juhtida adekvaatselt tootmise järjepidevus Essiac, isoleerida ja iseloomustada toimeainete segu, ning kavandada ja teostada kliiniliste uuringute tulemused. [4, 5] selle aja jooksul kehtestas edendamise kohta Essiac nagu vähiravi, kuid ettevõtte lubati levitada seda vähihaigete kaudu arstid all Kanada Emergency ravimi vabanemise programm (nimetatakse ka Health Canada Special Access programm). [7] Kuigi prekliinilised uue ravimi esitamise kehtis Kanadas, ettevõtte esitatud ebaõnnestunud New Drug Application (NDA) USA Food and Drug Administration, et saada luba turustada Essiac Ameerika Ühendriigid. Andmed NDA esitamise, mis võib avaldada üksnes korporatsiooni poolt, ei ole avalikustatud. [4] (Vt Human / Kliinilised uuringud osa selles kokkuvõte)

1980ndate alguses, Kanada Department of National tervis ja heaolu (Bureau of Human Ravimid) läbi retrospektiivse ülevaate juhul esitatud kokkuvõtete arstid, kelle patsiendid olid saanud Essiac vastavalt eriolukorra ravimi vabanemise programm. [2, 4, 7] Department leitud vähe tõendeid, et Essiac oli efektiivne vähiravi. (Vt Human / Kliinilised uuringud osa selles kokkuvõte)

Ka 1980. aastate tootjad Essiac sarnaste toodete hakkas turustada oma ühenditele tervise toonikud ja vältida nõuete tõhusust haiguste raviks. Seega segud ei kuulu enam määruse uimastid. Essiac ei ole hetkel saadaval all Kanada Emergency ravimi vabanemise programm.

1995. aastal ettevõtte, mis omandatakse nelja-ürdi retsept Essiac arendaja lõpetamine toimub vabatahtlikult. [1] Hiljem samal aastal uus äriühing moodustati toota ja levitada seda patenteeritud taimsete segu. [1, 5]

Aastal 2004 segu Essiac maitsetaimed näitas vähenenud proliferatsiooni Eesnäärmevähi rakuliinis. [1] tulemust laboratoorsed (in vitro) uurimusi Essiac tekkest. [2, 3]

Aastal 1970. aastate keskel, et arendaja esitas nii kuivatatud ja vedelate proovide kohta Essiac Memorial Sloan Kettering Cancer Center (MSKCC) New Yorgis hinnangu oma immuunterapeutilist ja kemoteraapiliste potentsiaali. [3] immunostimuleeriv või kemoteraapiliste tegevus tuvastati kaheksa loomkatsed, kes kasutasid S-180 hiiresarkoomist kasvaja mudel.

1980ndate alguses, ettevõtte omandanud nelja-ürdi retsept Essiac arendaja esitatud teise proovi MSKCC hindamiseks täiendavaid loomkatseid. Nr vähivastane toime avastati 17 eraldi eksperimendis, kus kasutati erinevaid loomade leukeemia ja kasvajamudelite. [3]

Aastal 1983 National Cancer Institute testitud vedelik proovi Essiac, mis oli tootja poolt ettenähtud pärast Kanada Department of National tervis ja heaolu (Health Protection Branch) nõudis, et see loomadel võimalik uurida. [3] Need uuringud ei ole näidanud vähivastane toime hiire P388 lümfoidne leukeemia kasvaja süsteemi ning leidis surmav toksilisus kõrgeima kontsentratsiooniga Essiac manustatakse katseloomadele. Ei ole teada, aga kuidas kontsentratsioonid kasutatakse nendes loomkatsete võrrelda kontsentratsioonid saavutatakse inimestel pärast tarbimist tootja poolt soovitatud annuseid.

On vastuolulisi tulemusi eelretsenseeritud kirjandust. Üks uuring näitab, et Flor Essence suurendab kasvaja kasvu in vitro, kui tuvastatakse, et läheb vastuollu laialt levinud anekdootlikke tõendeid, et see toode pärsib või pärsib kasvajate arengut. [4] Teine uurimus näitab, et kasvu inimese rinnavähi rakkude soodustanud Östrogeenretseptorpositiivne ( ER) poolt vahendatud samuti ER-sõltumatu toimemehhanismid on Flor Essence ja Essiac taimsete toonikud. [5] kolmas uuring näitas antiproliferatiivset ja diferentseerumine tekitavaid omadusi in vitro ainult kõrge kontsentratsiooniga Essiac ja Flor Essence taimeteed. [6 ]

2004. aastal vivo uuring Flor Essence roti mudel vaatas rinnanäärme kasvaja arengut pärast manustamist taimse ühend. Sprague-Dawley rotid (N = 112) olid määratud ühte kolmest rühmast. Kontrollrühma (n = 35) said ainult vett. Teine rühm (n = 40) said 3% Flor Essence joogiveega, püüdes pakkuda annus, mis on võrdväärne soovitatud populaarne kirjandust. Kolmas rühm (n = 37) said 6% Flor Essence joogiveega uurida seos annusega. Rinnanäärmetuumorite tekitati 40 mg / kg kehakaalu kohta annus 7,12-dimetüülbens (a) antratseen. At 19 nädalat, kombatav piimanäärmekasvaja idence oli kõrgem (vastavalt 65% ja 59,4%) mõlemas Flor essents rühmad, võrreldes kontrollgrupiga (51%). Terminal lahangu viidi läbi vanus 23 nädalat või kui kasvajakoormust sai liiga suur. Tulemused näitasid piimanäärmekasvaja idence oli 82,5% kontrollrühmas, võrreldes 90% ja 97,3%, vastavalt rotid, kes tarbisid 3% ja 6% Flor essents. [4]

Laboratory ja loomkatsed on näidanud, et mõned kemikaalide maitsetaimed kasutatud Essiac ja Flor essents on antioksüdant, põletikuvastane, östrogeenset või vähivastane toime. [7-15]

Seas maitsetaimi kasutada nii segud, takjajuur (Arctium lappa L.) sisaldab mitmeid flavonoide ja polüfenoole, mis on näidanud, antioksüdant aktiivsus India rabarberijuure (Rheum palmatum L.) sisaldab mitmeid anthraquinones, sealhulgas Emodin ja aaloe-Emodin, mis on näidanud, anti -inflammatory ja tsütotoksilised efektid lambad hapuoblikas (Rumex acetosella L.) sisaldab mitut tüüpi anthraquinones, sealhulgas Emodin ja aaloe-Emodin, samuti fütoöstrogeenide, mis võivad omada nii procancer ja vähivastane toime ja libedad jalakas koor (Ulmus fulva Michx.) on on näidatud, et sisaldavad antioksüdante. [7-13]

Seas maitsetaimed leida Flor Essence üksi, ürt (Nasturtium officinale R.Br.) sisaldab fenetüül- isotiotsünaat (PEITC), mis on näidanud, tsütotoksiline ja kasvajavastane tegevuse õnnistatud ohakas (Cnicus Benedictus L.) sisaldab cnicin, mis on seskviterpeenlaktoon, mis on näidanud tsütotoksilist, kasvajavastane ja põletikuvastast toimet ning arctiin ja arctigenin, mis on lignaanid, mis on näidanud vähivastase toimega punase ristiku (Trifolium pratense L.) sisaldab kompleksseguga fütoöstrogeenide, sealhulgas genistein, mis on näidanud antiangiogeense, östrogeenset ja procancer ja vähivastased toimed (sõltuvalt annusest) ja ekstraktid pruunvetikas (Laminaria digitata [Hudson] Lamx.) on näidanud immunostimulatoorsed ja kasvajavastane tegevust. [7, 8, 11, 12, 15]

Kas samaväärne kontsentratsiooni oluliste molekulide võimalik saavutada vereringes inimesed, kes tarbivad Essiac või Flor Essence soovitatud koguseid nende tootjad ei ole kindlaks määratud. Mittekarakteriseeritud Flor Essence kaubandusliku toote manustati summas madalamad kui autotootjate poolt soovitatud inimeste jaoks, ja seal oli tõus kasvaja idence selle mudeli. [4]

Ei aruande kliinilise uuringu Essiac on avaldatud eelretsenseeritud teaduslikku kirjandust. Lühikirjeldused üks mittetäieliku kliinilises uuringus ja üks tagasiulatuva hindamise Essiac kui vähiravi on avaldatud. [1-6] Ei ole selge, kas kirjeldatud patsientide populatsioonides koosnes täielikult täiskasvanute või kas nad osalesid lapsed.

Nagu eelnevalt märgitud (vt Ajalugu osa selles kokkuvõttes rohkem teavet), arendaja ette nelja-ürdi retsept Essiac et Kanada ettevõtte 1977. [2, 6] 1978. aastal ettevõtte esitatud Prekliinilises uue ravimi esitamine koos Kanada Department of National tervis ja heaolu (Health Protection Branch) ja sai loa korraldada uuringuid ohutuse ja efektiivsuse Essiac vähihaigetel. [2, 4-7] aastal 1982, Department loobus oma luba olles eelnevalt kindlaks Uuring viidi ei ole tehtud plaanipäraselt (vaadake ajalugu osa selles kokkuvõttes rohkem teavet). Sel ajal olemasolevate mittetäieliku andmed vaadati läbi ja no selged tõendid elulemuse paranemise võimalik demonstreerida ravitud patsientidel. [1, 2, 5, 6] Pain kontrolli ja elukvaliteedi ei analüüsitud nendest uuringutest. Ülevaates märgitud andmete siiski, et Essiac ei olnud mürgine. Kuna puuduvad tõendid kahju leiti, Kanada valitsus lubas ettevõtte levitada Essiac vähihaigete kaudu arstid all Kanada Emergency ravimi vabanemise programm. Siiski kehtestas edendamise kohta Essiac kui vähiravi. [2] Juurdepääs Essiac all Kanada Emergency ravimi vabanemise programm on nüüdseks lõpetatud.

1980ndate alguses, Kanada Department of National tervis ja heaolu (Bureau of Human Ravimid) läbi retrospektiivse ülevaate andmete vabatahtlikult esitatud arstid 86 vähihaigete kes oli saanud Essiac all Kanada Emergency ravimi vabanemise programm aastail 1978 ja 1982. [ 1, 2, 4] (Märkus: [2] on sätestatud, et andmeid 87 patsienti vaadata.) Juhatuse hindamise aluseks oli kirjutatud esitatud kokkuvõtete arstid ja mitte üle vaadata ka patsiendi arvestust. [4] büroo leitud 47 patsienti, kes ei saanud Essiac 1 oli subjektiivne paranemine, 5 vajasid vähem valuvaigisteid 4 oli objektiivne ravivastus ja neli olid stabiilses asendis. [1, 4] Üks ülejäänud 25 patsienti, 17 suri, ja aruanded 8 peeti mittehinnatav. Büroo tellinud täiendavat informatsiooni neli patsienti, kellel oli tegemist objektiivsetel vastuse ja neli patsienti, kes olid stabiilse seisundi. See lisateavet selgus, et nende seas kaheksa patsienti, kaks suri kolm olid progresseeruv haigus, ja kolm jäi stabiilseks seisukorras. [1, 4] Kolm patsienti stabiilne seisund sai eelmise tavapärasele ravile. Seetõttu kasu Neil patsientidel, kui üldse, ei ole võimalik selgelt omistatud Essiac. [4]

Tulemusi pole inimese uuringud Flor Essence on teatatud anecdotally või eelretsenseeritud teaduslikku kirjandust.

Iiveldus ja oksendamine on ainus teatatud kõrvaltoimeid seostatud kasutamine Essiac. [1] tootja Flor Essence väidab, et kasutajad võivad tekkida suurenenud roojamist, sage urineerimine, lümfisõlmede suurenemine, naha plekid, gripilaadsed sümptomid, või kerget peavalu [2].

Et aidata lugejatel tulemuste hindamisel inimese / kliinilised uuringud integreeriv, alternatiivsed ja täiendavad ravimeetodid vähi, punktisüsteem on välja töötatud, mis võimaldab õpinguid individuaalse ravi järjestada vastavalt tugevusele oma tõendid (st nende tase tõendite). Mitte kõik uuringud on aga antud tõendite tase skoor. Et saada uuring peab

Uuringutel, mis ei vasta nendele nõuetele peetakse äärmiselt nõrk. Lisaks punktisüsteem üksikute uuringute üldine tase tõendeid hinnatakse tavaliselt.

Kuna ükski uuring kasutamise Essiac või Flor Essence inimestel on esinenud eelretsenseeritavates ajakirjades, no tasandil Tõendite analüüs on võimalik nende segud. Andmed, mis on saadaval, aga ei toeta väidet, et Essiac ja Flor Essence saab keha mürkidest puhastada, tugevdada immuunsüsteemi, või võidelda vähi. Sel ajal, ei toeta tõendavad kasutada kas Essiac või Flor Olemusega vähki põdevate patsientide ravil väljaspool kontekstis hästi kujundatud kliinilistes uuringutes.

Ajukihtide Tõendite skoorid määratud tingimustele inimuuringute põhjal statistilise tugevus uuringu ülesehituse ja teaduslikud tugevust ravitulemuste (st tulemusnäitajad) mõõta. Saadud kaks parimat tulemust, siis kombineeritakse, et toota üldine skoor. Lisateavet taset Tõendite analüüsi, vaadake tasemed Tõendid Human Studies integreeritavad, alternatiivsed ja täiendavad ravimeetodid.

Vähk ülevaadete vaadatakse regulaarselt üle ja ajakohastatakse uut teavet. See osa kirjeldab viimaseid muudatusi tehtud sellele kokkuvõte kuupäeva seisuga üle.

Juhtkiri muudeti seda kokkuvõtet.

Kokkuvõte on kirjutatud ja haldab Integratiivse, alternatiivne ja täiendav ravimeetodite Toimetus, mis on keeleliselt sõltumatu. Kokkuvõte kajastab sõltumatu ülevaate kirjandusest ja ei kujuta endast poliitilist avaldust või. Rohkem infot kokkuvõte poliitika ja rolli toimetuskollegiumi säilitada kokkuvõtted leiate About this kokkuvõte ja – Põhjalik Cancer Database lehekülge.

See vähi informatsiooni kokkuvõte tervishoiutöötajate annab põhjaliku, eelretsenseeritud, tõenduspõhise informatsiooni kasutamine Essiac / Flor Essence raviks inimestel vähki. See on mõeldud ressurss teavitada ja aidata arstidel, kes hoolivad vähihaigetele. See ei anna ametliku juhiste ja soovituste tegemiseks tervishoiu otsuseid.

Käesolev kokkuvõte on regulaarselt üle vaadata ja vajaduse korral uuendab poolt Integratiivse, alternatiivne ja täiendav ravimeetodite Toimetus, mis on keeleliselt iseseisev National Cancer Institute (). Kokkuvõte kajastab sõltumatu ülevaate kirjandusest ja ei kujuta endast poliitilist avaldust või National Institutes of Health ().

Juhatuse liikmed Review hiljuti avaldatud artikleid iga kuu teha kindlaks, kas artikkel peaks

Muudatused kokkuvõtted tehakse läbi konsensuse protsess, mille juhatuse liikmed hinnata tõenduse avaldatud artikleid ja otsustada, kuidas tuleks artikli kokkuvõttes.

Plii ülevaatajad Essiac / Flor Essence on

Mõned viide tsitaadid selles kokkuvõttes on kaasas tasandil Tõendite nimetust. Neid nimetusi eesmärk on aidata lugejatel hinnata nende tugevust toetava tõendusmaterjali kasutamise konkreetsed sekkumised või lähenemisviise. Integreerivat, alternatiivne ja täiendav ravimeetodite Toimetus kasutab ametlikku tõendit järjestamise süsteemi väljatöötamisel tasandil Tõendite nimetusi.

on registreeritud kaubamärk. Kuigi dokumentide sisu võib vabalt kasutada nii teksti, see ei ole võimalik tuvastada kui vähk andmete kokkuvõttes, kui see esitatakse tervikuna ja uuendatakse regulaarselt. Kuid autor oleks lubatud kirjutada lause nagu ” ‘s vähi informatsiooni kokkuvõte rinnavähi ennetamise riikide riske lühidalt: [hulka väljavõte kokkuvõte].”

Eelistatud tsitaadi selle kokkuvõte on

Integratiivse, alternatiivne ja täiendav ravimeetodite toimetus. Essiac / Flor Essence. Bethesda, MD: / about-vähk / ravi / cam / hj / essiac-. . [PMTD: 26389495]

Images käesolevas kokkuvõttes kasutatakse koos autori loata (id), kunstnik ja / või kirjastaja kasutamiseks kokkuvõtted ainult. Luba kasutada pilte väljaspool konteksti teave peab olema saadud omanik (ud) ning seda ei saa antud info abil illustratsioonid selles kokkuvõte, koos paljude teiste vähiga seotud pilte, on saadaval Visuaalid Online, kogumik üle 2000 teadusliku pilte.

Teavet need kokkuvõtted ei tohi kasutada alusena kindlustus hüvitist määramist. Rohkem infot kindlustuskaitse on kättesaadav kohta kontrolli all hoidmiseks Care lehel.