eslikarbasepiin

Therapeutic Klass: Krambivastase

Kasutab eslikarbasepiin

Keemiline Klass: dibensasepiini Karboksamiidi

Eslikarbasepiin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antikonvulsandid. See toimib ajus krampide vältimiseks. Kuid Eslikarbasepiin ei saa ravida epilepsia ja töötab ainult krampide nii kaua, kui te jätkate seda.

eslikarbasepiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest eslikarbasepiin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon eslikarbasepiiniks või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju eslikarbasepiin lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju eslikarbasepiin ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide eslikarbasepiiniks.

Enne Kasutades eslikarbasepiin

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate võrra, mida on eriti oluline, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades eslikarbasepiin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades eslikarbasepiin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise eslikarbasepiiniks. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke eslikarbasepiin ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

eslikarbasepiin kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Sul võib purustage tablette või neid neelata kogu. Te võite võtta eslikarbasepiin koos toiduga või ilma.

Annus eslikarbasepiin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid eslikarbasepiin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse eslikarbasepiin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Eslikarbasepiin võivad mõned inimesed olla ärritunud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine, nagu tunne kurbust või lootusetust, saada ärritunud kergesti või närvilisus, rahutus, või vaenulik. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui te märkate mõnda nendest kõrvaltoimetest, rääkige sellest kohe oma arstile.

Õige kasutamine eslikarbasepiin

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida eslikarbasepiiniks. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate eslikarbasepiiniks.

eslikarbasepiin võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone mõjutavad mitu elundites (nt maks, neerud). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid: palavik, tume uriin, peavalu, nahalööve, kõhuvalu, paistes, valulik, või pakkumuse lümfisõlmede kaela, kaenlaaluste või kubeme piirkonnas, ebatavaline väsimus või kollased silmad või nahk .

eslikarbasepiin võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sealhulgas anafülaksia ja angioödeem. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate eslikarbasepiiniks.

eslikarbasepiin võib põhjustada hüponatreemia (madal naatriumi sisaldus veres). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on segaduses, vähenenud uriinieritus, pearinglus, kiire või ebaregulaarne südametöö, peavalu, lihasvalu või krambid, iiveldus või oksendamine, näo, pahkluude või käte või ebatavaline väsimus või nõrkus, kui olete kasutades eslikarbasepiiniks.

Eslikarbasepiin võivad mõned inimesed tunda peapööritust, uimasust, kohmakas, väsinud, või see võib põhjustada nägemishäireid. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite eslikarbasepiiniks enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole märguanne või mitte nägema hästi. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, oksendamine või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Ära lõpetate järsku eslikarbasepiin kontrollimata kõigepealt oma arstiga. Kui teil on juhendatud võtmise lõpetada eslikarbasepiin, küsige arstilt, kuidas aeglaselt annust vähendada. See vähendab teie võimalus, millel on rohkem krambid.

Rasestumisvastaseid ravimeid ei pruugi, kui te kasutate eslikarbasepiiniks. Kasutage teist rasestumisvastast vältida rasestumist. Muud hulka kondoomid, diafragma, rasestumisvastane vaht või kapslites.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal eslikarbasepiin

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te võtate eslikarbasepiiniks. Tulemused mõned testid võivad mõjutada eslikarbasepiiniks.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

eslikarbasepiin kõrvaltoimed

eslikarbasepiin

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Krambid diasepaam, Vaalium, Topamaxi, Keppra, topiramaadi levetiratsetaami, Dilantin, fenütoiin, fenobarbitaal, Trileptal, primidoon, okskarbasepiinist, Vimpat, valproehappe, zonisamiidiga, püridoksiin, Zonegran, Depakene, Mysoline, vitamiin B6, lakosamiidiga, Trokendi XR, etosuksimiidi Aptiom

 või minna liituda eslikarbasepiin tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.