Eskalith-op

Liitium toksilisuse on tihedalt seotud liitiumi taset seerumis, ja võib esineda annustes lähedal terapeutilisi tasemeid. Teenused kiire ja täpne liitiumi määramise peaks olema kättesaadav enne ravi alustamist.

Liitium toksilisuse on tihedalt seotud liitiumi taset seerumis, ja võib esineda annustes lähedal terapeutilisi tasemeid. Teenused kiire ja täpne liitiumi määramise peaks olema kättesaadav enne ravi alustamist.

Kasutab Eskalith-CR

Therapeutic Klass: Nutriceutical

Ei ole teada, kuidas liitiumi töötab stabiliseerida inimese tuju. Kuid see ei tegutse kesknärvisüsteemi. See aitab teil on rohkem kontrolli oma emotsioone ja aitab paremini toime tulla probleemidega elu.

On oluline, et teie ja teie pere mõista kõiki selle ravimi. Need mõjud sõltuvad oma individuaalne seisund ja vastuse ja kogus liitium te kasutate. Samuti peab teadma, millal ühendust oma arstiga, kui on probleeme, kasutades ravimit.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, liitium, mida kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Eskalith-CR

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju liitiumi pikendatud vabanemisega tabletid lastel alla 12-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju liitiumi kapslid, lahendus, ja tabletid lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju liitiumi ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame ja neeru probleeme, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide liitium.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad liitium. See ei pruugi olla omased Eskalith-CR. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem või vähem, ärge võtke seda vähem või rohkem sageli ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Sul võib olla seda ravimit võtta mitu nädalat, enne kui tunnete end paremini. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete madala naatriumisisaldusega või madala soolasisaldusega dieedil. Liiga vähe soola oma dieeti võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstiga õige koguse vedelikuga kaasa võtta seda ravimit. Mõned inimesed peavad jooma üleliigse vedeliku iga päev koos liitiumiga.

Neelake laiendatud vabastav tablett tervikuna. Ärge murda, purustada ega närida.

Mõõda suukaudse lahuse abil, millel on mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Regulaarne tl pruugi mõõta õige kogus ravimit.

Õige kasutamine Liitium

On mitmeid erinevaid vorme liitiumi. Annus iga on erinev ja neid kasutatakse erinevatel kellaaegadel. Ärge muutke tüüpi ravimeid te võtate ilma arstiga nõu pidamata.

Et liitium tööd korralikult, siis tuleb võtta iga päev korrapäraste vahedega annuses tellitud arst. See on vajalik, et hoida konstantset liitiumi sisaldust veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust ja ärge katkestage ravimi isegi siis, kui te end paremini tunnete.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Eskalith-CR

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatuid kõrvaltoimeid.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on kõhulahtisus, oksendamine, uimasus, nõrkus, värinad, tasakaaluhäired, või muid probleeme lihaste kontrolli või koordineerimine.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teil on südame häire, mida nimetatakse Brugada sündroom. Brugada sündroom võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helista oma arstile või erakorralise meditsiini osakonda kohe, kui teil on kiired, või ebakorrapärane südametegevus; seletamatu minestamine; peapööritus; õhupuudus või rahutu hingamine pärast selle ravimi võtmist.

Enstsefalopaatia sündroom (aju probleem) patsientidel võib tekkida ravimi võtmist koos haloperidooli (Haldol®). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid ravimi võtmise ajal: palavik, segasus, uimasus, rääkimisraskused, kontrollimatu liigutused ja ebatavaline väsimus või nõrkus.

Eskalith-CR kõrvaltoimed

Eskalith-CR (liitium)

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Kasutage rohkem hoolt kuuma ilmaga ja tegevuste ajal, mis põhjustavad teil higi tugevalt, nagu kuum, saunade, või teostamisel. Kui teil on infektsioon või haigus, mis põhjustab tugevat higistamist, oksendamine, kõhulahtisus, värisemine või lihasnõrkus, pidage nõu oma arsti kohe. Kaotus liiga palju vett ja soola kehast võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid seda ravimit.

Ära mine dieedile kaalust alla ja ei tee suuri muudatusi oma dieeti ilma arstiga. Vale dieediga võib põhjustada kaotus liiga palju vett ja soola kehast ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Bipolaarne häire Seroquel, liitium, clonazepam Klonopin, Abilify, Lamictal, kvetiapiin, Depakote

Skisoafektiivne häire Seroquel, Prozac, liitium, fluoksetiin, Abilify, Lamictal, kvetiapiin, risperidoon

Mania liitium, Depakote, risperidoon, Belivon, divalproeksnaatriumile, haloperidool, Haldol kloorpromasiinvesinikkloriidi