erütromütsiin aktuaalne

Kasutab erütromütsiin

Therapeutic Klass: aknevastaseid

Keemiline Klass: makroliidimmunosupressant

Erütromütsiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Erütromütsiini, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon erütromütsiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Erütromütsiin aktuaalne lahendus on testitud lastel 12-aastased ja vanemad ning efektiivsed annused, ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete erütromütsiini eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades, erütromütsiin ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Enne Kasutades erütromütsiin

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate erütromütsiini, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades erütromütsiini tahes järgmine ravimid ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Enne taotluse erütromütsiin, pesta kahjustatud piirkonda sooja vee ja seebiga, loputa ja kuivata õrnalt. Pärast pesemist või raseerimist, see on kõige parem oodata 30 minutit enne taotluse pledget (tampooni), aktuaalne geel või paikse vedelal kujul. Alkoholi neid võib ärritada värskelt pestud või raseeritud nahka.

Patsientidel abil pledget (tampooni), aktuaalne geel või paikse vedelal kujul erütromütsiini

erütromütsiin ei ravi oma akne. Kuid selleks, et aidata hoida oma akne kontrolli all hoida kasutades erütromütsiin täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Teil võib olla jätkuvalt kasutada erütromütsiin iga päev mitu kuud või isegi kauem teatud juhtudel. Kui te lõpetate erütromütsiin liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. On oluline, et te ei jätaks ühtegi annust.

Annus erütromütsiini puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid erütromütsiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse erütromütsiini, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie akne ei parane 3 kuni 4 nädalat, või kui see muutub hullemaks, kontrollige oma tervishoiutöötaja. Kuid akne võib kuluda kuni 8 kuni 12 nädalat enne näete täielikku paranemist.

Patsientidel abil pledget (tampooni), aktuaalne geel või paikse vedelal kujul erütromütsiini

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine erütromütsiini

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, tetratsükliin aktuaalne, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne, isotretinoiini, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni dapsooniga aktuaalne, Retin-A, Epiduo, adapalene aktuaalne, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac, Claravis , Differin TriNessa, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn, Gildess Fe 20/01

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal erütromütsiin

erütromütsiin kõrvaltoimed

erütromütsiin aktuaalne