eraxis

Mis on Eraxis?

Eraxis ravib candida (pärm) infektsioonid veres või maos või söögitoru.

Eraxis võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Kasutage Eraxis täieliku ettenähtud aja jooksul. Teie sümptomid võivad parandada enne kui infektsioon on täielikult kustutatud. Vahele annustes võib suurendada oma riski veelgi infektsioon, mis on antibiootikumide suhtes resistentne. Eraxis ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp.

oluline info

Enne Eraxis, rääkige sellest oma arstile, kui teil on maksahaigus.

Te ei tohiks kasutada Eraxis kui te olete allergiline anidulafungiinile, kaspofungiinravi (Cancidasega), mikafungiiniga (Mycamine’iga) vms seenevastased ravimid.

Veendumaks, võid kasutada Eraxis, rääkige sellest oma arstile, kui teil on maksahaigus.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Eraxis kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda selle ravimi kasutamise ajal.

Enne selle ravimi kasutamist

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas anidulafungiiniga eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Kasutage Eraxis täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Eraxis süstitakse veeni kaudu IV. Mõnikord tuleb näidata, kuidas kasutada IV kodus. Ärge ise süstida seda ravimit, kui te ei saa aru, kuidas süstida ja korralikult käsutada kasutatud nõelad, IV torusid ja muid objekte, mida kasutatakse ravimi süstimist.

Eraxis on pulber ravim, mida tuleb segatakse vedelikuga (lahjendi) enne selle kasutamist. Seejärel tuleb lahjendada seda segu lahendus teise vedelikuga ühes IV kott. Kui kasutate süstid kodus olla, et saate aru, kuidas õigesti segada ja hoidke ravimit.

Eraxis on mõnikord kuni 14 päeva pärast laboratoorsed uuringud näitavad, et infektsiooni paranemiseni. Kasutage seda ravimit täielikuks ettenähtud aja jooksul. See ravim ei ravi viirusinfektsioon, nagu gripp või külmetus.

Kasuta ühekordset nõela ja süstalt ainult üks kord. Järgige kõiki riigi või kohalike seaduste kohta viskamine ära kasutatud nõelad ja süstlad. Kasutage torkekindlat “teravate” konteinerisse (küsige apteekrilt, kust saada üks ja kuidas see ära visata). Hoidke konteinerit kättesaamatus kohas lastele ja lemmikloomadele.

Hoidke kuiva pulbrit meditsiini külmkapis. Mitte külmutada.

Pärast segage pulber ja lahjendi, siis võib salvestada Eraxis segu toatemperatuuril kuni 24 tundi enne edasist lahjendades. Lõpplahjendatud lahust võib hoida toatemperatuuril kuni 48 tundi.

Võite salvestada lahjendatud lahust sügavkülma vähemalt 72 tundi enne selle kasutamist.

Ärge kasutage Eraxis lahjendatud lahust, kui see on värvi muutnud või on osakesi. Helista oma apteekrilt uut ravimit.

Tavaline annus täiskasvanutele on Eraxis söögitoru kandidoos

Algannus: 100 mg IV 1. päeval; Säilitusannus on 50 mg iv üks kord päevas pärast seda; Kestus: Ravi peab jätkuma vähemalt 14 päeva ja vähemalt 7 päeva pärast sümptomite kadumist. Ravi kestus peaks põhinema patsiendi kliinilisest vastusest. Kui patsient on nakatunud HIV, pärssivat seenevastast ravi võib kaaluda pärast ravikuuri, et minimeerida haiguse taastekke riski.

Tavaline annus täiskasvanutele on Eraxis eest Kandideemia

Kandideemia ja teiste Candida infektsioonide (intraabdominaalseks mädanik ja peritoniit); Algannus: 200 mg IV 1. päeval; Säilitusannus: 100 mg iv üks kord päevas pärast seda; Kestus: Ravi kestus peaks põhinema patsiendi kliinilisest vastusest. Üldiselt seenevastast th

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Järgige oma arsti juhiseid mingeid piiranguid toidu, joogi või tegevus.

Kuidas Eraxis andnud?

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Eraxis: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Mõned kõrvaltoimed võivad tekkida süstimise ajal. Öelge oma hooldajale kohe, kui tunnete pearinglust, iiveldust, uimasus, sügelevad, higine, või kui teil on rinnus või hingamisraskus.

Helistage oma arstile, kui teil on

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

hingamisraskused

valu või põletustunne urineerimisel

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

madal kaaliumi – segadust, ebaühtlane pulss, äärmuslik janu, sagenenud urineerimine, jalg ebamugavust, lihasnõrkus või lonkama tunne; või

madal punaste vereliblede arv (aneemia) – kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused.

Ühine Eraxis kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

seedehäired, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus

palavik

peavalu; või

Eraxis doseerimisinfo

aneemia.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Teised ravimid võivad suhelda Eraxis, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

3.01.2014-11-26, 09:27:42.

Mida tuleks vältida, kui kasutate Eraxis?

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine ajalugu 10 aasta jooksul on valitsus heaks 2006

Kandideemia flukonasool, Diflucan, itrakonasool, amfoteritsiin B, vorikonasool, Amphocin, Sporanox, mikafungiiniga, kaspofungiinravi, Vfend, AmBisome’ga, Mycamine’iga

Söögitoru kandidoosi flukonasool, Diflucan, itrakonasool, amfoteritsiin B, vorikonasool, Amphocin, Sporanox, mikafungiiniga, kaspofungiinravi, Vfend, Mycamine’iga, anidulafungiiniga

Eraxis kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Eraxis?

Eraxis (anidulafungiiniga)