epinefriini (süst liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Adrenaliin süsti kasutatakse esmaabi tõsised allergilised reaktsioonid (sealhulgas anafülaksia) putukahammustuste või nõelamise, ravimid, toiduained või muud ained. Seda kasutatakse ka raviks anafülaksia põhjustatud tundmatud ained või füüsilise koormuse poolt põhjustatud.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga adrenaliini süsti lastel.

Süstitavad; Solution

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju adrenaliini süsti eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud südamehaigus, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega epinefriini süstimine.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Doseerimine

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Kui te kasutate seda ravimit kodus, veendumaks, et teil või teie pereliikmetel mõista täpselt, kuidas neile anda. Samuti rääkige oma arstile, kui teil või teie hooldaja on raske artriit käed. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

See ravim süstitakse lihasesse oma reie väliskülje ainult. Ärge süstige seda ravimit veeni või lihasesse oma tuharad. Selleks võib suurendada riski võttes tõsiseid kõrvaltoimeid.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

See Ravim autoinjektoriga süstal ja nõel komplekt, mis sisaldab õige annus ravimit arst on teile.

See ravim on autoinjektoriga treener ja eraldi treener kasutusjuhendiga. Kindlasti tava esmalt oma Autoinjektorseadmel treener enne allergia avarii juhtub, veendumaks, et on valmis kasutama tõeline Adrenaclick®, Epipen® või EpiPen Jr® Autoinjektorseadmel tegelikus hädaolukorras. Autoinjektorseadme treener on halli värvi (eest Epipen® või EpiPen Jr®) või beež värv (eest Adrenaclick®) ja ei sisalda ühtegi ravimit või nõelaga.

Ärge eemaldage sinine ohutuse vabastamist (Epipen® või EpiPen Jr®) või hallide otstega (Adrenaclick®) kohta Autoinjektorseadmel kuni olete valmis seda kasutama. Ärge pange pöial, sõrmede või käsitsi üle oranž (Epipen® või EpiPen Jr®) või punane ots (Adrenaclick®). See on vajalik vältimaks juhuslikku süstimist.

Teil võib tekkida vajadus kasutada rohkem kui üht süsti, kui teie allergiline reaktsioon ei parem pärast esimest süsti. Kui rohkem kui 2 süsti on vaja 1 reaktsiooni, aga need tuleks ainult arsti järelevalve all

ladustamine

Carry seda ravimit koos teiega alati hädaolukorras kasutamiseks, kui teil on raske allergiline reaktsioon.

Kontrollige süsti komplektid regulaarselt veendumaks, et vedelik ei ole muutnud oma värvi. Ärge kasutage seda ravimit, kui lahus on muutnud oma värvi või kui on tahked vedelikku.

Ärge kasutage allesjäänud osa ravim, mis on jäänud Autoinjektorseadmel. Visake Autoinjektorseadmel pärast olete kasutanud.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke süsti komplektid toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Ärge hoidke ravimit külmkapis või sügavkülmas, või oma auto kindalaekasse.

Hoia Autoinjektorseadmel oma juhtumi või hoidiktoru kahjustuste eest kaitsmiseks. Kuid see toru ei ole veekindel. Kui te kogemata tilk seda, kontrollige kahjustuste või leke.

Kui teie sümptomid ei parane või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Anafülaksia on eluohtlik reaktsioon ja nõuab kohest arstiabi. Pöörduge kohe arsti poole või minge traumapunkti võimalikult kiiresti, isegi kui te ennast paremini pärast ravimi kasutamist.

See ravim võib mõjutada veresuhkru taset. Kui te märkate muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid või kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti poole.

Ärge süstige seda ravimit oma käsi või jalgu. Seal on juba vähem verevoolu käed ja jalad, ja adrenaliini võiks teha, et hullem ja kahjustavad nende kudedes. Kui te süstite kogemata adrenaliini oma käsi või jalgu, pidage nõu oma arsti või minge haiglasse traumapunkti kohe.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.