eosinofiilide söögitoru-ravi ja ravimid

Eosinofiilne söögitoru peetakse kroonilise taastekkiva haigus, mis tähendab, et enamik inimesi kohaselt pidevalt ravi sümptomite ohjamiseks. Ravi hõlmab ühte või mitut järgnevat

Sõltuvalt teie ravivastusest testid toiduallergia võib arst soovitada, et te enam süüa teatud toiduainete, näiteks piima- või nisu tooteid, et leevendada oma sümptomid ning vähendada põletikku. Kitsam toitumine on mõnikord vajalik. Arst võib teid suunata Allergia konkreetseid soovitusi.

Dieet ravi

Arst tõenäoliselt esimene ette happe blokeerija nagu PPI. See ravi on kõige lihtsam kasutada, kuid enamik inimesi sümptomid ei parane. Kui te ei reageeri PPI, arst, siis tõenäoliselt ei ole ette nähtud paikset steroid, nagu flutikasoon- või budesoniidi, mis võetakse suu kaudu raviks eosinofiilide söögitoru.

Seda tüüpi steroid ei imendu vereringesse, siis tõenäoliselt ei avalda tüüpiline kõrvaltoimeid seostatakse sageli steroidid. Kui aktuaalne steroid ei ole efektiivne või vajate rohkem kohest sümptomite leevendamiseks, võib arst teile prednisooni.

Steroidid võib vähendada Buildup eosinofiilide söögitoru, vähendada seotud põletiku allergiline reaktsioon, ja lase oma söögitoru paraneda. Mõned inimesed vajada steroidid jooksvalt.

Kui teil tekib tugev ahenemine (strictures) söögitoru, võib arst soovitada laienemist, mis aitab muuta neelamine lihtsamaks. Avanenud võib kasutada, kui steroidid ei ole kasulik.

ravim

Kuna inimesed eosinofiilide söögitoru võib olla verejooksu või pisaravool oma söögitoru, arstid on mures ohutuse laienemist, eriti perforatsioonioht menetluse käigus. Uuringutes on leitud, et laienemine on ohutu ja võib pakkuda sümptomite leevendamiseks mõned inimesed – kuigi see võib esialgu olla valulik. Siiski ei paranda põletikku põhjustava.

Olenevalt olukorrast, siis võib olla juurdepääs eksperimentaalse ravi osana uurimistöö pikaajalise majandamise eosinofiilide söögitoru.

avanenud

Eksperimentaalne teraapiad