entekaviiri

Ägenemisega hepatiit B on esinenud lõpetamisel anti-B-hepatiidi ravi, sealhulgas entekaviiri. Maksafunktsiooni tuleb tähelepanelikult jälgida vähemalt mitu kuud patsientidel, kellel ravi katkestada ja taasalustamise anti-B-hepatiidi ravi võib olla õigustatud. Entekaviiril ei soovitata HIV / HBV-infektsiooniga patsientidel ei ravitud aktiivse retroviirusevastase ravi, sest seal on hea potentsiaal arendada resistentsuse HIV pöördtranskriptaasi inhibiitorid. Laktoatsidoos ja raske hepatomegaaliat rasvumisega sealhulgas surmaga lõppenud juhtudest on teatatud kasutamisel nukleosiid inhibiitorid.

Kasutab entekaviiri

Therapeutic Klass: viirusevastane

Keemiline Klass: Guanosiin nukleosiidi analoogi

entekaviiri on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Entekaviiri järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon entekaviiri või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju entekaviiri noorematele lastele 2-aastastel lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga entekaviiri eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud neeruhaigus, mis võivad vajada annuse saanud patsientide entekaviiri.

Enne Kasutades entekaviiri

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise entekaviiri. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke entekaviiri täpselt nii nagu arst. Ärge võtke seda sagedamini, ja ei võta seda kauem, kui arst on tellitud. Kui su pakkumise entekaviiri on tühjenemas, pöörduge oma arsti või apteekriga enne tähtaega. Ärge laske ennast otsa entekaviiri. Samuti ärge katkestage entekaviiri ilma arstiga kõigepealt.

Lugege ja järgige hoolikalt patsiendi infoleht enne entekaviiri ja iga kord, kui täitke. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke entekaviiri tühja kõhuga (vähemalt 2 tundi pärast sööki ja 2 tundi enne järgmist sööki).

Mõõda suukaudsete vedelate õigesti kasutades märgistatud mõõtelusikas, mis on koos paketiga. Loputa Doseerimislusikat veega pärast iga kasutamist.

Annus entekaviiri on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste entekaviiri. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse entekaviiri, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Oluline on öelda oma arstile, kui te rasestuda. Arst võib teil liituda rasedusregistrit võtvatel patsientidel entekaviiri.

Kui teil on või saada HIV (inimese immuunpuudulikkuse viirus) infektsiooni, tuleb kindlasti arutada oma ravi arstiga. Kui te võtate entekaviiri ravida kroonilist B-hepatiidi ja ei võta ravimeid HIV samal ajal, mõned HIV ravi, mis te võtate tulevikus võib olla vähem tõenäoline, et töötada. Arst võib teil saada HIV-testi enne kui hakkate entekaviiri ja igal ajal pärast seda, kui on olemas võimalus, sa said HIV. entekaviiri ei aita oma HIV-nakkus.

Õige kasutamine entekaviiri

Kaks harvaesinev, kuid tõsine reaktsioonid entekaviiri on laktatsidoosi (liiga palju hapet veres) ja maksa toksilisust, mis sisaldab maksa suurenemine. Need on rohkem levinud kui olete naissoost, väga ülekaaluline (rasvunud), või on võtnud HIV-ravimite pikka aega. Helistage oma arstile kohe, kui teie või teie laps end väsinuna, nõrk, uimane või iiveldama, kui te oksendate või teil on kõhuvalu, tume uriin, hele väljaheide, ebatavalised lihasvalud, hingamisprobleemid, või kui nahka või silmi kollaseks.

Maksahaigus võib halveneda, kui entekaviiri on peatunud. Ärge lõpetage entekaviiri, kui arst käsib teil lõpetada.

Entekaviiri ei ole tõestatud, et vähendada võimalust anda B-hepatiidi viirus teistele inimestele sugulisel teel või vere kaudu.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal entekaviiri

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

B-hepatiidi Vireadile, lamivudiin, tenofoviiri Epivir’iga, Baraclude’i Pegasys interferoon alfa-2b, PegIntron, adefoviirresistentsusega peginterferoon alfa-2a, Intron telbivudiinil, Hepsera’t, Tyzeka, Epivir’iga-HBV

entekaviiri kõrvaltoimed

entekaviiri