Endomeetriumi vähiravi

Endomeetriumi on; emaka limaskest, õõnes, lihaseline organ naise vaagen. Emakas on koht, kus lootel kasvab. Enamikul mittetiinele; naised, emakas on umbes 3 tolli pikk. Alumine, kitsas ots emaka on emakakaela mis viib tuppe.

Endomeetriumi; erineb vähi lihase emaka, mida nimetatakse sarkoomi emakasse. Vt kokkuvõtet emaka sarkoomi ravi korral

Midagi, mis suurendab riski saada haiguse nimetatakse; riskifaktor. Võttes riskifaktoriks ei tähenda, et te; saada vähk, millel ei ole riskifaktoreid ei tähenda, et te; ei saa vähk. Rääkige oma arstiga, kui te arvate, võib olla ohus. Riskifaktorid endomeetriumi vähk, kuuluvad järgmised

Endomeetriumi vähk võib tekkida rinnavähiga patsientidel, kellel on; ravitud tamoksifeeni. A patsient, kes võtab seda ravimit peaks olema vaagna eksam igal aastal aruande; tupekaudsete verejooks (va menstruatsiooni) niipea; võimalik. Naised kasutavad östrogeeni (hormoon, mis võib mõjutada kasvu; mõned kasvajad) üksi on suurenenud risk endomeetriumi vähi .; Östrogeeni koos progesterooni (teise hormooni) ei suurenda; naise riski see vähk.

Need ja muud nähud võivad olla põhjustatud endomeetriumi vähi või muude tingimuste .; Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni järgmistest

Kuna endomeetriumivähk algab emakas, seda ei juhtu; Tavaliselt kuvata tulemused Pap; test. Sel põhjusel proovi endomeetriumikoe tuleb eemaldada ja kontrollida; mikroskoobi all otsima vähirakke. Üks järgmistest protseduuridest võib olla; Kasutatud

Teised uuringud ja protseduurid, mida kasutatakse diagnoosida endomeetriumi vähk, kuuluvad järgmised

Prognoos (võimalus taastamine) ja ravivõimaluste sõltub järgmise

Endomeetriumi vähk on väga ravitav.

Protsessi kasutatakse saada teada, kas vähk on levinud emakasse või teiste kehaosade; nimetatakse lavastus. Kogutud info põhjal; lavastusprotsessis määrab haiguse staadiumist. See on tähtis; teada etapp; Selleks, et planeerida ravi. Mõned analüüsid ja protseduurid, mida kasutatakse lavastuse protsessis. Hüsterektoomia (operatsiooni; mis emakas on eemaldatud) on tavaliselt teha, et aidata välja selgitada, kui kaugele; vähk on levinud.

Järgmised toimingud võivad kasutada lavastusprotsessis

Vähk võib levida kude, lümfisüsteemi ja vere

Kui vähk levib teise kehaosa, siis nimetatakse metastaase. Vähirakud murda eemal, kus nad hakkasid (primaarse tuumori) ja sõita läbi lümfisüsteemi või veres.

Metastaatilise kasvaja on sama tüüpi vähi esmase kasvaja. Näiteks kui endomeetriumi vähk levib kopsudesse vähirakud kopsus on tegelikult endomeetriumi vähirakke. Haigus on metastaatilise endomeetriumi vähk, ei kopsuvähki.

I etapis, vähk; Leitud emakas ainult. I etapp on jaotatud; etappideks IA ja IB, sõltuvalt sellest, kui kaugele vähk on levinud.

II etapis vähk on levinud sidekoe emakakaela, kuid ei ole levinud emakast väljapoole.

In III staadiumis vähk on levinud väljapoole emakas ja emakakael, kuid ei ole levinud väljapoole vaagna. III etapp jaguneb; etapid IIIA, IIIB ja IIIC, sõltuvalt sellest, kui kaugele vähk on levinud vaagnas.

IV staadiumi, vähk on levinud väljapoole vaagna. IV etapp on jagatud etappideks IV A ja IV; põhjal, kui palju vähk on levinud.

Korduv endomeetriumi; on vähk, mis on kordunud; (Tagasi tulla) pärast seda on töödeldud. Vähk võib tagasi tulla emakas, vaagna, lümfisõlmedes kõhus või mujal; keha.

Eri tüüpi ravi patsientide kohta on endometriootiliste; vähk. Mõned ravi on standard (praegu kasutatav ravim) ja mõned; testitakse kliinilistes katsetes .; Ravi kliinilise uuringu uurimus mõeldud aitama; parandada praegust ravi või saada teavet uute ravimeetodite arendamist; vähiga. Kui kliinilised uuringud näitavad, et uus ravi on parem kui; tavapärase ravi uus; ravi võib muutuda standard ravi. Patsiendid võivad mõelda osalevad kliinilises uuringus. Mõned kliinilised uuringud on avatud ainult patsientidel, kes ei ole alustatud ravi.

Operatsioon (eemaldades vähi; operatsiooni) on kõige levinum endomeetriumi vähk. tingimuste alusel; pärast kirurgilisi protseduure võib kasutada

Isegi kui arst eemaldab kõik vähk, mida saab vaadelda hetkel; aeg kirurgia, mõnedel patsientidel võib anda kiiritusravist või hormoonravi pärast operatsiooni tappa vähirakke, mis on jäänud. Ravi; Pärast operatsiooni, et vähendada riski, et vähk naaseb, nimetatakse adjuvantravi.

Kiiritusravi on vähiravi mis kasutab suure energiaga röntgenkiired või muud tüüpi kiirguse vähirakkude hävitamiseks või hoida neid kasvab. On olemas kahte tüüpi kiiritusravile. Väline kiiritusravi kasutab masin väljaspool keha saata kiirguse poole vähki. Sisemine kiiritusravi kasutab radioaktiivset ainet pitseeritud nõelad, seemned, juhtmed, või kateetrid, mis on paigutatud otse või paigale vähk. Edasised kiiritusraviperioodi manustatakse sõltub liik ja etapp ravitavaks vähiks.

Keemiaravi on vähiravi mis kasutab narkootikume peatada vähirakkude kasvu, kas tappes rakke või peatades raku pooldumist. Keemiaravi võtta suu kaudu või süstitakse veeni või lihasesse, narkootikumid siseneda vereringesse ja jõuavad vähirakke kogu keha (süsteemset keemiaravi). Keemiaravi paigutatud otse tserebrospinaalvedelik, elundi või kehaõõnde nagu kõhu-, narkootikumid mõjutavad peamiselt vähirakkude nendes piirkondades (piirkondlikud keemiaravi). See, kuidas keemiaravi antakse sõltub liigist ja etapi ravitavaks vähiks.

Hormoonravi on vähiravi, mis eemaldab hormoone või blokeerib nende tegevust ja takistab vähirakkude kasvu. Hormoonid on ained, mida näärmed organismis ja laiali vereringesse. Mõned hormoonid võivad põhjustada teatud kasvajate kasvada. Kui katsed näitavad, et vähirakud on kohti, kus hormoonid on võimalik lisada (retseptorid), narkootikumid, operatsioon või kiiritusravi vähendamiseks kasutatakse tootmiseks hormoonide või blokeerida nende tööd.

Bioloogiline ravi on ravi, mis kasutab patsiendi immuunsüsteemi vähiga võidelda. Ained, mida keha või tehakse laboris kasutatakse, et suurendada otseseid või taastada organismi kaitsemehhanism vähi vastu. Seda tüüpi vähi raviks on ka nn bioloogiline või immuunravi.

Kokkuvõtte lõik kirjeldab ravi, mida kliinilistes uuringutes uuritud. See ei pruugi rääkimata iga uue ravi uuritakse. Teave kliiniliste uuringute on saadaval selles foorumis.

Suunatud teraapia on ravi liik, mis kasutab narkootikume või muude ainete tuvastamiseks ja rünnak konkreetsete vähirakke ilma normaalseid rakke kahjustamata. Monokloonsed antikehad ja türosiini kinaasi inhibiitorid on kahte tüüpi suunatud ravi uuritakse ravis Endomeetriumivähi.

Monokloonsed antikeharavina on vähiravi mis kasutab antikehad valmistatakse laboratooriumis ühest liigist immuunsüsteemi rakus. Need antikehad võivad tuvastada ainete vähirakud või tavaline aine, mis võib aidata vähirakud kasvavad. Antikehad lisada aineid ja tapavad vähirakke, blokeerida nende kasvu, või hoida neid levikut. Monokloonsed antikehad manustatakse infusioonina. Neid võib kasutada üksi või teha narkootikume, toksiinid, või radioaktiivse materjali otse vähirakkudele.

Türosiinkinaasi inhibiitoreid suunatud ravi ravimitega, mis ploki signaale vaja kasvajate kasvada. Türosiinkinaasi inhibiitoreid võib kasutada koos teiste vähivastaste ravimite ravina.

Mõnedel patsientidel osalevad kliinilises uuringus võib olla parim ravi valikul. Kliinilised uuringud on osa vähiuuringute käigus. Kliinilised uuringud on teinud, et teada saada, kui uus vähiravi on ohutud ja tõhusad või parem kui standard ravi.

Paljud tänapäeva standard vähiravi põhinevad varasemate kliiniliste uuringute. Patsiendid, kes võtavad osa kliinilises uuringus võib saada standard ravi või olla esimeste seas, et saada uus ravi.

Patsiendid, kes võtavad osa kliiniliste uuringute aitab parandada viisi vähi käsitletakse ka tulevikus. Isegi siis, kui kliinilised uuringud ei too kaasa uusi tõhusaid ravimeid, sageli on nad vastata olulistele küsimustele ja aitab liikuda teadus- edasi.

Mõned kliinilised uuringud sisaldavad ainult patsientidel, kes ei ole veel saanud ravi. Teised uuringud test ravi patsientidel, kelle vähk ei ole paranenud. On ka kliinilisi uuringuid, et katsetada uusi võimalusi, et peatada vähi kordumist (tulevad tagasi) või vähendada kõrvaltoimeid vähiravi.

Kliinilised uuringud toimuvad paljudes riigi osades. Vaata ravivõimalused lõik, mis tuleneb linke praeguse ravi kliinilised uuringud. Need on välja otsitud loetelu kliinilistes uuringutes.

Mõned katsed viidi läbi diagnoosida vähk või teada staadiumis vähi võib korrata. Mõned katsed korrata, et näha, kui hästi ravi mõjub. Otsused, kas jätkata, muuta või lõpetada ravi võib põhineda nende testide tulemused.

Mõned katsed on jätkuvalt teha aeg-ajalt pärast ravi lõppu. Nende tulemused testid võivad näidata, kui teie seisund on muutunud või kui vähk on kordunud (tulevad tagasi). Need katsed on mõnikord järelkontrolli katsete või kontrollide tegemist.

Ravi I etapi Endomeetriumivähi võivad sisaldada järgmisi

I etapi endomeetriumivähi. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on olemas selle foorumi.

Ravi II etapi Endomeetriumivähi võivad sisaldada järgmisi

II etapi endomeetriumi kartsinoom. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on olemas selle foorumi.

Ravi III etapp Endomeetriumivähi võivad sisaldada järgmisi

III etapp endomeetriumi kartsinoom. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on olemas selle foorumi.

Ravi IV staadiumis endomeetriumi; vähk võivad sisaldada järgmisi

IV staadiumis endomeetriumi kartsinoom. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on olemas selle foorumi.

Ravi korduv endomeetriumi; vähk võib hõlmata; järgmine

korduvad endomeetriumikartsinoomi. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on olemas selle foorumi.

endomeetriumi vähk, vt järgmine

Üldiseks vähi teavet ja muid ressursse National Cancer Institute, vt järgmine

See vähi andmete kokkuvõttes on praeguse informatsiooni raviks endomeetriumi vähk. See eesmärk on teavitada ja aidata patsientidel, peredele ja hooldajatele.

Täiskasvanute ravi toimetus.

Kliiniline uuring on uuring vastata teaduslik küsimus, nagu kas üks ravi on parem kui teine. Uuringud põhinevad varasematel uuringud ja õpitust laboris. Iga kohtuprotsessi vastab teatud teaduslikke küsimusi, et leida uusi ja paremaid viise, kuidas aidata vähihaigetel. Ravi ajal kliiniliste uuringute andmed on kogutud mõjude kohta uut ravi ja kui hästi see töötab. Kui kliinilise uuringu tulemusel selgus, et ravi on parem kui üks praegu kasutusel uus ravi võib muutuda “standard”. Patsiendid võivad mõelda osalevad kliinilises uuringus. Mõned kliinilised uuringud on avatud ainult patsientidel, kes ei ole alustatud ravi.

Adult Treatment toimetus. Endomeetriumi vähi ravi. Bethesda, MD: / tüübid / emaka / patsiendi / endomeetriumi-raviga. . [PMTD: 26389334]