endokardiit ravi ja ravimid

Esimene rida ravi endokardiit on antibiootikumid. Mõnikord, kui teie südameklappide on kahjustatud infektsioon, operatsioon on vajalik.

Kui teil on endokardiit, võib tekkida vajadus suurte annuste veenisisest (IV) antibiootikumide haiglas. Vereanalüüsid võivad aidata välja selgitada, millist tüüpi mikroorganism, mis on nakatamine oma südames. See teave aitab arstil valida parim antibiootikumi või kombinatsioon antibiootikume võidelda infektsiooni.

antibiootikumid

Tavaliselt on vaja antibiootikume võtta 2-6 nädalat või kauem koristama infektsioon. Kui teie palavik ja halvim oma nähud ja sümptomid on möödunud, siis võib olla võimalik lahkuda haigla ja jätkab IV antibiootikumravi koos külastada oma perearsti juures või kodus kodust hooldust. Pead arsti regulaarselt, et ravi mõjub.

Teata oma arstiga sümptomite et infektsioon süveneb, nagu

Kõhulahtisus, lööve, sügelus või liigesvalu võib viidata reaktsioon antibiootikumi – veel üks põhjus helistada oma arstile.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib õhupuudus või turse jalgades, jalgade või pahkluude. Need nähud ja sümptomid võivad viidata südamepuudulikkus.

Kirurgia

Kui infektsioon kahjude südameklappide, siis võib olla sümptomid ja tüsistused aastaid pärast ravi. Mõnikord kirurgia raviks vajalik püsiv infektsioonide või asendada kahjustatud ventiil. Operatsioon mõnikord ka ravimiseks vajaliku endokardiit, mis on põhjustatud seeninfektsioon.

Sõltuvalt teie seisundist, võib arst soovitada kas remondiga oma kahjustatud ventiil või asendatakse see protees valmistatud loomset kude või tehismaterjalide.