encopresis (fekaalse määrdumise) juhend – põhjused, sümptomid ja ravivõimalused

Mis see on?

Encopresis on kui laps, kes on WC koolitatud möödub väljaheide (soolestiku) üle tema aluspesu. Et on encopresis, peab laps olema vähemalt neli aastat vana, vanuse, mille enamik lapsi saab kontrollida roojamist. Encopresis nimetatakse ka sooleinkontinentsi .; Enamikul lastel, encopresis on seotud krooniline kõhukinnisus. Kõhukinnisus on siis roojamist ei esine piisavalt tihti. Samuti väljaheide on kõva ja kuiv .; Kui väljaheide tuleb möödas, ta kogub Soolestiku alaosa (pärasool). Seal ta venitab soole seina. See tunne soole venitatud on, mida tavaliselt aitab meil mõista, me peame minema vannituppa .; Kui sooleseina venitatakse pikaks ajaks läbimata roojamist, pärasoole kaotab oma tavapärase lihastoonust ja tunne. See muudab raskemaks läbida raske toolile kogumise pärasoole. Ka see muutub raskemaks oma lapsele teada, kui väljaheide on valmis vastu .; Kuna uuemad väljaheites jätkuvalt teha soolestikus, siis lekib ümber suure tüki kõva väljaheide. See läheb läbi pärasoole ja pinnase lapse aluspüksid. Peaaegu kõik lapsed encopresis tingitud kõhukinnisus, seda ei tehta meelega. Tegelikult paljud lapsed ei saa isegi aru, et väljaheites on lekkinud välja. Esimene aimugi, et lapsel on probleem võib tulla, kui keegi märkab, et laps haiseb .; Krooniline kõhukinnisus, et muutub encopresis võib olla palju erinevaid põhjuseid. Need sisaldavad; Pinge ja ärevus probleemide tõttu ajal WC koolitust; Dieet, mis on madala kiudaine, leida; puuviljad; Köögiviljad; Täistera

Sümptomid

Enamikul lastel encopresis, kõige ilmsem märgid; Määrdunud aluspüksid; Vastik keha lõhn (lõhn väljaheide)

diagnoos

Arst hakkab küsides oma lapse soole harjumusi, sealhulgas

Kui kaua see kestab?

Mis ravi, enamik lapsi toibuda encopresis. Ravi kestus on väga erinev sõltuvalt lapse ja asjaolud. Peaaegu kõik lapsed encopresis stop määrdumise selleks ajaks kui nad jõuavad oma keskel teismeliste aastat.

Kuidas seda vältida tervisliku seisundi

Et vältida encopresis põhjustatud krooniline kõhukinnisus, saate

Kuidas ravida seda tervisliku seisundi

Kui teie lapsel on encopresis sest kroonilise kõhukinnisuse ravi on kolme etappi. see hõlmab

Kui külastada arsti

Helistage oma arstile, kui teie laps on vanem kui vanust neli ja järjekindlalt määrib oma püksid väljaheites. Samuti helistada, kui teie laps on hakanud määrdumise pärast seda puhta mitu kuud või aastat. Helistage oma arstile, kui lapsel sageli on kõhukinnisus, isegi kui ta ei ole oma probleeme encopresis.

prognoos

Enamik lapsi encopresis kas kasvada probleem või ravile reageerite. Ravi võib kaasa tuua muutusi dieedi, ravimite ja motiveerivat ravi.