emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril

Potentsiaalselt fataalne laktatsidoosi ja tõsist steatoosiga hepatomegaaliat on teatatud kasutamine Tenofoviirdisoproksiilfumaraadiga kombinatsioonis teiste retroviirusevastaste ravimitega. Emtritsitabiini, rilpiviriinhüdrokloriid ja Tenofoviirdisoproksiilfumaraadiga kombinatsioon ei ole heaks kiidetud ravi kroonilise B-hepatiidi viiruse (HBV) raviks ja nakatunud patsiente nii HIV-1 ja HBV on teatatud raskete ägenemiste HBV katkestamise järel emtritsitabiini või Tenofoviirdisoproksiilfumaraadiga. Hoolikalt tuleb jälgida maksafunktsiooni ning algatada anti-B-hepatiidi ravi, kui vaja.

Kasutab emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril

Therapeutic Klass: retroviirusevastase ravimi

Farmakoloogilise Klass: pöördtranskriptaasi inhibiitor

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril ei ravi HIV-nakkust ega AIDS. See toimib, alandades HIVi kogust veres. Ravim aitab ka immuunsüsteemi. See võib aidata viivitus probleeme, mis tulenevad tavaliselt AIDS või HIV-haigus. See ei lase teil levib HIV teistele inimestele. Inimesed, kes saavad emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril võib jätkuvalt mõningaid probleeme tavaliselt seotud AIDS või HIV-haigus.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril kombinatsioon ei ole soovitatav lastele. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud neeru, maksa, südame probleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril kombinatsioon.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada emtritsitabiini kasutamise, rilpiviriinile, tenofoviiril. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril täpselt nii nagu arst. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Hoia emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril täieliku töötlemise aeg, isegi kui te ennast paremini tunnete. Ärge lõpetage see kontrollimata kõigepealt oma arstiga. Kui su pakkumise ravim on madal, siis võtke ühendust oma arsti või apteekriga enne tähtaega. Ärge laske ennast otsa ravimit.

See on parem võtta emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril koos toiduga.

Kui te võtate antatsiide, mis sisaldavad alumiiniumi, magneesiumi või kaltsiumi, võtab antitsiidi vähemalt 2 tundi enne või 4 tundi pärast emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril.

Kui te võtate maoravim kõrvetiste või haavandid, nagu tsimetidiin, famotidiin nisatidiin, ranitidiin, Axid®, Pepcid®, Tagamet® või Zantac®), võtab kõrvetiste ravim vähemalt 12 tundi enne või 4 tundi pärast emtritsitabiini , rilpiviriinile, tenofoviiril.

Annus emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Oodake järgmise doosi planeeritud, kui see on rohkem kui 12 tundi, sest sa ei saanud oma viimast annust.

Õige kasutamine emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida pudel tihedalt suletuna. Hoidke ravimit originaalpakendis, et sa said apteegis.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril ei vähene edasikandumise oht HIV nakkuse sugulisel teel või saastumise vere kaudu. HIV võib saadud või levida teistega nakatunud kehavedelikega, sealhulgas veri, tupevedelik või sperma. Kui olete nakatunud, see on parim, et vältida seksuaalselt aktiivne vahetada kehavedelikes koos teiste inimestega. Kui sul seksida, alati kanda (või on su partner kulumine) kondoom ( “kummi”). Ainult kondoomi valmistatud lateksist või polüuretaanist ja kasutada neid iga kord, kui on kokku puutunud sperma, tupevedelik või veres. Samuti ei jaga nõelad või seadmete kedagi ega kasuta määrdunud nõelu. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril ei tohi kasutada koos adefoviirresistentsusega (Hepsera®), deksametasoon (Decadron®), lamivudiini (Combivir®, Epivir®, Epivir’iga-HBV®, Epzicom®, Trizivir®), teatud arestimise ravimid (nt karbamasepiin, okskarbasepiinist, fenobarbitaal, fenütoiin, Dilantin®, Tegretol®, Trileptal®), tuberkuloosiravimitega (nagu rifampentiin, Priftin®, Rifadin®, Rimactane®), teatud maoravim (nagu dexlansoprazole esomaprasooli, lansoprasool, omeprasool, rabeprasool Aciphex®, Dexilant®, Nexium®, Prevacid®, Prilosec®). või naistepuna.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril

Ravimid see kombinatsioon tablett on saadaval ka Atripla®, Edurant®, Emtriva®, Stribild®, Truvada® ja Viread®. Ärge võtke emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril koos mõnda nendest ravimitest.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril võib põhjustada haruldane, kuid tõsine soovimatu mõju nimetatakse laktatsidoosi (liiga palju hapet veres). Helistage oma arstile kohe, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: kõhuvalu või ebamugavustunne kõhus, vähenenud isu, kõhulahtisus, kiire pindmine hingamine, üldine ebamugavustunne, lihasvalu või krambid, iiveldus, õhupuudus, unisus, või ebatavaline väsimus või nõrkus.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril võib põhjustada haruldane, kuid tõsine maksahaigus. See võib tekkida patsientidel, kellel on esinenud B-hepatiidi infektsioon. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: savi värvi väljaheide, tume uriin, söögiisu vähenemine, palavik, peavalu, sügelus, iiveldus ja oksendamine, nahalööve, kõhuvalu või hellus, jalgade paistetus või sääred, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad koos emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia ja narkootikumide eosinofiilia ja süsteemsete sümptomitega (DRESS sündroom). Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, peapööritus või uimasus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril.

Rääkige oma arstile, kui te tunnete end depressioonis ja on mõtteid enda vigastamisest. Teatama mistahes ebatavalisest mõtted või käitumine, mis häirib teid, eriti kui need on uued või süvenevad kiiresti.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril võib põhjustada luude saada õhuke. See võib suurendada oma riski luumurrud (luumurrud). Küsi oma arstilt selle kohta, kui teil on mingeid probleeme.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril kõrvaltoimed

emtritsitabiini / rilpiviriinile / tenofoviir

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril võib suurendada riski neeruprobleemid. Et vähendada seda riski, et vältida teiste ravimitega, mis võivad olla kahjulik neerudele nagu aminoglükosiidide, teatud teisi viirusevastaseid ravimeid, ja MSPVA valuvaigistit.

emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril võib põhjustada teil extra keharasva. Rääkige oma arstile, kui te märkate muutusi oma keha kuju, nagu suurenenud rasva ülaselja ja kaela, või ümber rinna ja kõhu piirkonnas. Sa võid ka rasvkoe kadumist jalgadelt, kätelt või nägu.

Teie immuunsüsteem võib saada tugevam kui alustatakse HIV ravimeid. Rääkige oma arstile, kui te märkate muutusi oma tervises. Vahel immuunsüsteem hakkab võidelda infektsioonidega, mis olid peidetud keha, nagu kopsupõletik, herpes või tuberkuloos. Autoimmuunhaigustega nagu Gravesi tõbi, polümüosiit ja Guillain-Barre sündroom võib esineda.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te võtate emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril. Tulemused mõned testid võivad mõjutada emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

HIV-nakkus Truvada’na Atripla’ga, Stribild, Vireadile, Norvir, Complera, Prezistaga, lamivudiin, Isentressis abakaviiri, tenofoviiri Kaletra raltegraviir Epivir’iga, ritonaviir, Epzicom, Sustivaga, efavirens, Viramune’i, Reyatazile, darunavir atasanaviirist, emtritsitabiini nevirapiinita, Ziagen

 või minna liituda emtritsitabiini / rilpiviriinile / tenofoviir tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.