embeline

Kasutab Embeline

Therapeutic Klass: kortikosteroide, Very Strong

Farmakoloogilise Klass: klobetasool

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga klobetasool aktuaalne koor, vaht, geel, salv või peanaha lahendus lastel 12-aastased ja vanemad. Siiski, kuna see ravim toksilisuse, siis tuleb kasutada ettevaatusega. Laste võib ära suurt hulka läbi naha, mis võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Kui teie laps kasutab seda ravimit, järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 12-aastased ja kasutamise klobetasool aktuaalne koor, vaht, geel, salv või peanaha lahendus ei ole soovitatav. Ohutust ja efektiivsust klobetasool aktuaalne kreem, šampoon, või spray ei ole tõestatud lastel ja kasutamine ei ole soovitatav.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga klobetasool aktuaalne eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid tagajärgi, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega klobetasool paikseks koor.

Enne Kasutades Embeline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad klobetasool. See ei pruugi olla omased Embeline. Palun lugege hoolikalt.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid või nahaärritust.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped, kriimustuste või põletusi. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe veega.

Et aidata koristama oma nahka või peanaha probleemi täielikult, see on väga oluline, et teil hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi. Ärge jätke ühtegi annust.

Seda ravimit võib kasutada ainult nahahaigusi, et teie arst on ravida. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste haiguste korral, eriti kui te arvate, et nahapõletik võib esineda. Ravim ei tohiks kasutatakse teatud liiki nahainfektsioonidega või tingimused, näiteks raskete põletushaavade.

Ärge kasutage seda ravimit näole, kubemesse, või kaenlaaluste või on naha õhenemine, kui seda on soovitanud arst.

Kui soovid kasutada kreemi, vahu, geeli, salvide või spray

Et kasutada vahtu, peanaha lahus või šampooni

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine klobetasool

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke vaht toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võiks olla kõrge kuumuse. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoidke Temovate® E koor toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Mitte hoida külmkapis. Hoidke külmumise eest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsetel visiitidel soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kasutades liiga palju seda ravimit või kasutada seda pikka aega, võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Risk on suurem lastele ja patsientidele, kes kasutavad suurtes kogustes pikka aega. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate seda ravimit: nägemise hägustumine, pearinglus või minestamine, kiire, ebakorrapäraste või südamepekslemine, suurenenud janu või urineerimine, ärrituvus, ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Embeline

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on nahalööve, põletustunne, kipitustunne, turse või ärritus nahal.

Veenduge, et teie arst teaks, et te kasutate klobetasool kreemi või geeli. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne operatsiooni ajal.

Ärge kasutage klobetasool koos teiste paiksete kortikosteroididega sisaldavaid ravimeid, nagu beetametasoonbutüraat, hüdrokortisoon, triamsinolooni, Cortaid® või Lotrisone®. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Ärge kasutage kosmeetika või muud dermatoloogilised tooted on töödeldud aladele.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Embeline kõrvaltoimed

Embeline (klobetasool aktuaalne)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Samblikud sclerosus prednisooni triamsinolooni, beetametasoonbutüraat aktuaalne, klobetasool aktuaalne, tretinoiinil aktuaalne, Retin-A

Lihhen prednisooni triamsinolooni aktuaalne, beetametasoonbutüraat aktuaalne, Kenalog, klobetasool aktuaalne

Atoopiline dermatiit prednisooni, flutikasoon paikseks, triamtsinoloon paikseks, deksametasooni metüülpredniso-, hüdrokortisoon paikseks

Ekseem prednisooni flutikasoon- aktuaalne, triamsinolooni aktuaalne, deksametasoon, hüdrokortisoon aktuaalne, doxepin aktuaalne

 või minna liituda Embeline tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.