embeda (morfiin / naltreksooni) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on Embeda?

Embeda kasutatakse raviks mõõduka kuni raske valu, kui ümber-the-clock valu on vaja pikemat ajavahemikku. Naltreksoni sisaldub seda ravimit kuritarvitamise vältimiseks morfiini komponent.

Embeda on pikatoimelist opioid valuvaigisteid, mis ei ole ette nähtud kasutamiseks vastavalt vajadusele aluseks valu.

Embeda võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

oluline info

Te ei tohiks kasutada Embeda kui teil on raske astma või hingamisprobleemid või soolesulgus nimetatakse paralüütiileus.

Ärge kasutage Embeda kui olete kasutanud MAO inhibiitor viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravim koostoime võib esineda. MAO inhibiitorite hulka isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest süstimist fenelsiin rasagiliin selegiline tranüültsüpromiini ja teised.

Embeda võib aeglustada või peatada oma hingamist, eriti siis, kui hakata kasutama seda ravimit või kui teie annus on muutunud. Ärge võtke Embeda suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Ärge purustage, murdke või avada pikatoimelist pill. Neelake see kogu kokkupuute vältimiseks potentsiaalselt fataalne annust.

Embeda võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Võtke seda ravimit täpselt arsti poolt. Ei jaga seda ravimit koos teise inimesega. VALESTI narkootiliste valuvaigistite võib põhjustada ADDICTION üledoseerimise või surm, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita.

Enne ravimi võtmist

Rääkige oma arstile, kui te olete rase. Embeda võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte vastsündinud.

Ära joo alkoholi. Kahjulikud kõrvalmõjud või surm võib tekkida, kui alkohol on kombineeritud morfiin ja naltreksoon.

Ärge kasutage Embeda kui olete kasutanud MAO inhibiitor viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravim koostoime võib esineda. MAO inhibiitorite hulka isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest süstimist fenelsiin rasagiliin selegiline tranüültsüpromiini ja teised.

Te ei tohiks kasutada Embeda kui teil on kunagi tekkinud allergiline reaktsioon narkootilist ravimit, või kui teil on

raskekujulise astma või hingamisprobleemid; või

soolesulgus nimetatakse paralüütiileus.

Te ei tohiks kasutada Embeda, kui te juba kasutate sarnast opioid meditsiin ja taluvad seda. Opioidide ravimiteks on näiteks kodeiin, fentanüül, hüdrokodoon (Vicodin), hüdromorfoon (Dilaudid), metadoon, oksükodooni (OxyContin, Percocet) ja paljud teised. Küsige oma arstilt, kui te ei ole kindel, et on opioid-tolerantne.

Morfiin võib olla sõltuvust tekitav. Ei jaga Embeda teise inimesega, eriti keegi, kellel on esinenud ravimite väärkasutamise või sõltuvusega. Hoidke ravimit kohas, kus teised ei saa seda. Müük või anda ära Embeda ühelegi teisele isikule on seadusega vastuolus.

Mõned ravimid võivad suhelda morfiin ja põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom. Ole et teie arst teaks, kui te võtate ravimeid depressiooni, vaimuhaigusi, Parkinsoni tõbi, migreeni, rasked infektsioonid, või ennetada iiveldust ja oksendamist. Küsige oma arstilt enne muudatuste tegemist, kuidas või kui te võtate oma ravimeid.

Veendumaks Embeda on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

mistahes hingamisraskuste või kopsuhaigus

ajalugu peatrauma, ajukasvaja või krambid

ajalugu narkomaania, alkoholism või vaimuhaigus

eesnäärme urineerimine probleeme

maksa- või neeruhaigus

selgrookõverused, mis mõjutab teie hingamine

Addisoni tõbi (neerupealistes häire)

probleeme oma sapipõie, kõhunäärme või kilpnäärme.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Kui kasutate morfiini raseduse ajal, teie laps võiks saada sõltub uimasti. See võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte laps pärast sündi. Sündinud laste sõltub harjumust ravim võib vajada arstiabi mitu nädalat.

Kuidas ma peaksin kasutama Embeda?

Morfiin ja naltreksooni võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita, kui te kasutate Embeda.

Võtke Embeda täpselt nii, nagu ette nähtud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Embeda võib aeglustada või peatada oma hingamist, eriti siis, kui hakata kasutama seda ravimit või kui teie annus on muutunud. Ärge võtke seda ravimit suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Rääkige oma arstile, kui ravim tundub tööta samuti leevendab valu.

Embeda võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Võtke seda ravimit täpselt arsti poolt. VALESTI narkootiliste valuvaigistite võib põhjustada ADDICTION üledoseerimise või surm.

Lõpetage kõik teised ümber-the-clock narkootilisi valuvaigisteid, kui alustatakse Embeda.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma. Embeda võetakse tavaliselt 1 või 2 korda päevas. Iga annus tuleb vahedega vähemalt 12-tunnise vahega. Järgige oma arsti juhiseid.

Ärge purustage, murdke või avada pikatoimelist pill. Neelake see kogu kokkupuute vältimiseks potentsiaalselt fataalne annust.

Et neelamine lihtsam, siis võib avada pikatoimelist kapsel ja puista ravimit lusikatäis õunamoosi. Sega ainult üks annus ja neelake see segu kohe ilma närimata. Joo klaas vett veenduda, et kogu ravim on alla neelatud. Loputage tühi kapsel alla tualett.

Ärge lõpetage Embeda äkki, või siis võiks tekkida ebameeldivad sümptomid. Küsige oma arstilt, kuidas ohutult peatada ravimi kasutamist.

Kunagi purustada ega murda tableti sisse hingata või pulber segada see vedeliku süstib veeni. See tava on lõppenud surmaga.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse. Jälgi summa meditsiinis kasutatud iga uue pudeli. Embeda on narkootikumide kuritarvitamise ja sa peaksid olema teadlikud, et kui keegi kasutab oma ravimit valesti või ilma retseptita.

Ärge hoidke konts Embeda kapslit. Küsige oma apteekrilt, kust leida ravim tagasi võtma kõrvaldamise programmi. Kui puudub take-tagasi programmi, loputage kasutamata jäänud kapslid tualetist alla. Vabanemine ravimid õhetus on soovitatav vähendada ohtu juhusliku üleannustamise surma põhjustamist. See soovitus kehtib väga väike hulk ravimeid ainult. The valitsus, mis töötab koos tootja on kindlaks teinud, see meetod olla kõige sobivam viis kõrvaldamiseks ja kõige vähem ohtu inimeste ohutuse.

Kuna Embeda kasutatakse valu, siis ei ole tõenäoline, et annus jääb vahele. Otse tahes vahelejäänud annust, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Embeda ei ole ette nähtud kasutamiseks vastavalt vajadusele aluseks valu.

Mis juhtub üleannustamise korral?

 Embeda üledoos võib lõppeda surmaga, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita. Üleannustamise sümptomiteks võivad olla aeglane hingamine ja pulss, raske uimasus, nõrkus, külm ja niiske nahk, silmaterasid ja minestamine.

Ära joo alkoholi. Kahjulikud kõrvalmõjud või surm võib tekkida, kui alkohol on kombineeritud Embeda. Kontrolli oma toitu ja ravimeid siltide olla kindel, et need tooted ei sisalda alkoholi.

Mida tuleks vältida?

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Vältida autot juhtides ja masinatega seni, kuni sa tead, kuidas Embeda mõjutab teid. Peapööritus või raske uimasus võib põhjustada kukkumise või muu õnnetusi.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Embeda: lööve; raske hingamine; valu rinnus, ärevus, raskepärane südamelöögid, minestamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

Embeda kõrvaltoimeid

nõrk või pinnapealne hingamine

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

haigushoog (krambid)

viljatus, vastamata menstruatsioon

impotentsus, seksuaalelu häired, huvi kadumine seksi; või

madal kortisooli tase – iiveldus, oksendamine, isutus, pearinglus, süvenemine väsimus või nõrkus.

Pöörduge arsti poole kohe, kui teil on serotoniini sündroomi sümptomid, nagu: rahutus, hallutsinatsioonid, palavik, higistamine, külmavärinad, kiire südame löögisagedus, lihasjäikus, tõmblemine, koordinatsiooni kadumine, iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus.

Morfiin ja naltreksoon on tõenäolisem, et põhjustada hingamisprobleeme vanematel inimestel ja inimesi, kes on tõsiselt haige, alatoidetud või muul viisil nõrgestatud.

Ühine Embeda kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, kõhuvalu

uimasus, pearinglus; või

peavalu, väsimustunne.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mõned ravimid võivad põhjustada soovimatuid või ohtlikke tagajärgi, kui seda kasutatakse Embeda. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu, ja mis tahes ravimi hakkate või kasutamise lõpetama.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib põhjustada ohtlikke või eluohtlikke kõrvaltoimeid. Küsige oma arstiga enne Embeda koos Unitabletti, teised narkootilised valuvaigistid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Teised ravimid võivad suhelda Embeda, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

5.05.2016-04-05, 00:07:26

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Millised teised ravimid mõjutavad Embeda?

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Krooniline valu tramadool, oksükodoon, Cymbalta, Percocet, duloksetiini, fentanüül, morfiin, Dilaudid, OxyContin, metadoon, Ultram, hüdromorfoon

Embeda (morfiin / naltreksooni)

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin